Postitatud

Uued määrded, vanad määrded

Rex NF fluorivabad parafiinid

Suusatalv on kohe-kohe käes ja sellega seoses tasub oma suusamäärdevarud aegsasti üle vaadata. Järgnevalt anname ülevaate uutest Rex NF suusamääretest ja tutvustame ülihäid pakkumisi vanematele määretele.

Rex NF: uus fluorivaba võistlussari

Suusaeluga kursis olevad spordisõbrad juba teavad, et kõikidel FIS-i (Rahvusvahelise Suusaföderatsiooni) ja IBU-ga (Rahvusvahelise Laskesuusaliiduga) seotud suusavõistlustel ei ole enam lubatud fluorimäärete kasutamine. See keeld laieneb ka Worldloppeti maratonidele (sh Tartu Maratonile). Lisaks on Eesti Suusaliit otsustanud oma võistlustel (EMV, noortesari jms) samuti fluorikeeldu rakendada, kuigi testiseadet siin ei ole. Mäng aususe peale.

Rex on fluorivabasid võistlusmäärdeid arendanud juba aastaid. Hea meel on teatada, et selleks talveks on Rex turule toonud täiesti uue NF-seeria, mis koondab seni kõige kiiremaid fluorivabasid võistlusmäärdeid. NF asendab varasemat RG-seeriat ja esindab Rex N-Kinetic fluorivaba tehnoloogia kolmandat põlvkonda. Uus lisand muudab määrded veelgi libedamaks. Vedelad määrded kuivavad nüüd kiiremini ja on rutem kasutusvalmis. Uus fluorivaba sari oli juba 2022-2023 hooajal MK-sarjas rahvuskoondiste kasutuses ja nüüd, fluorivabal ajastul hakkab võistlustel asendama HF-kõrgfluoriparafiine. Libisemistestides on NF-parafiinid ka HF-i edestanud, mis on märk selgest arengust varasemate määretega võrreldes.

NF-määrded on saadaval mitmel kujul. Traditsiooniline tahke parafiin on saadaval teada-tuntud 40 ja 200 g pakendis. Samad määrded on olemas ka vedelal kujul (lahustatud parafiin): švammiga pealekantav, sprei ja uudisena – vabalt väljakallatav vedelik (nagu Glide Cleaner).

Super-soodustused

Seoses uute määrete turuletulekuga on NF-i eelkäija, RG-seeria lõpumüügis 40% soodsama hinnaga. Lisaks on kõik fluorisisaldusega määrded 40% soodsama hinnaga. Vali huvipakkuv kategooria ja tutvu lähemalt.

Võistluskatted
Rex HF kõrgfluoriparafiinid
Rex MF keskfluoriparafiinid, RCF vedelad parafiinid
Rex LF madalfluoriparafiinid

NF-seeria tooted e-poes