Postitatud

KinetiXx suusakindad

Johannes Boe KinetiXx kinnastega

Koostöös maailma parimate laskesuusatajatega valmistatud KinetiXx suusakindad on Nevene kogemuse põhjal kõikidest proovitud suusakinnastest kõige paremad: midagi ei lotenda, midagi ei sega, sõrmed mahuvad ära ja kindad püsivad suusatades kindlalt käes. Kui sul on probleem sobivate kinnaste leidmisega, siis tule Nevene poodi ja asendame selle teise probleemiga – sobivaid kindaid on nii mitu, et ei oska valida. Aga pole hullu, aitame!

Uued, 2023-2024 talve suusakindad on järgemööda meile poodi jõudmas. Enamik mudeleid on juba kohal. Siin on ülevaade äsja saabunutest. Tule proovi Nevene poes Tartus või telli e-poest.

Mis on KinetiXx?

KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt.