Postitatud

Rex määrdesoovitus: 37. Viru Maraton

Nevene Rex määrdesoovitus 36. Viru Maratoniks 29. jaanuaril 2022

Seisuga 24.01.23 kl 11

28. jaanuaril 2023 sõidetakse 37. Viru Maratoni, mis sel aastal toimub lühendatud distantsil. Olenevalt lumeoludest sõidetakse kas 12 või 8,7 km pikkusel ringil vastavalt kaks või kolm korda. Lühema maa distants on üks ring. Siin on Rex määrdesoovitus.

Temperatuur: öösel -5…-6, maratoni ajal -5…-3 kraadi
Ilm: pilves, sademeteta
Rada: vana, suureteraline lumi, tõusudel lahtine

Määri oma suusad maratoniks ise, sest see on lihtne ja oluliselt soodsam kui teenuse tellimine! Et sellele kaasa aidata, on kõik määrded meie e-poes sooduskoodiga maraton20 täishinnast 20% soodsamad. Koodi saad sisestada Ostukorvi lehel “Kupongi kood” lahtrisse. Libedat suuska!

Fluoriga

LIBISEMINE – PARIM

LIBISEMINE – SOODNE

Roosa eeliseks on suurem kulumiskindlus, väga hea toime suureteralisel lumel. Sinise eeliseks on universaalsus ehk toimib igasugusel lumel. Sulatatud parafiin on kauakestvam ja sulatamise-kaapimise-harjamise käigus saab suusad tavaliselt paremasse seisu kui ainult vedelaid parafiine kasutades. Vedelaid määrdeid tasub hoida suusa all üle öö – nii kestavad need kauem.

Sinist parafiini on lihtsam suusa alla sulatada kui Roosat. Roosa puhul tee nii. Ära püüa parafiini rauaga tilgutada või niristada, vaid hoopis hoia parafiinipulka 1-2 sekundit vastu kuuma määrderauda ja siis tõmba sulanud otsaga üle suusapõhja. Korda, kuni põhi on kaetud. Seejärel sulata parafiin laiali ja asu kohe seda soojana maha kaapima. Kui kaabitud (tee seda hoolikalt!), võid lasta mõne minuti suuskadel jahtuda ja siis harja jäiga nailonharjaga, kuni suusapõhja struktuur on kenasti puhas.

Fluorivaba

LIBISEMINE – PARIM

LIBISEMINE – SOODNE

Postitatud

Rex määrdesoovitus: noorte suusasarja II etapp 21.02.23

Rex määrdesoovitus

Laupäeval, 21. jaanuaril 2023 võistlevad noored suusatajad noorte suusasarja II etapil Lähte suusaradadel. Siin on Rex määrdesoovitus.

Temperatuur: öösel 0…-2, võistluse ajal -2…-1
Ilm: vahelduv pilvisus
Rada: vana, suureteraline lumi, kunstlumest põhi. Jäine, kiire. Rada aetakse värskelt sisse öösel/varahommikul.

LIBISEMINE

Lastele piisab täiesti Rex RCF Roosast kiir-parafiinist, mida võib vajadusel kiiremaks muuta TK-73 fluoriklotsiga.

PIDAMINE

Kui rada on jäine, siis panusta rohkem Lillale kliistrile; kui niiskem/läikivam, siis Kuldsele kliistrile.

Postitatud

Suur spordiriiete allahindlus

Suur spordiriiete allahindlus 2023

Nüüd on parim aeg endale uued väljas sportimiseks mõeldud riided osta! Kõik on alla hinnatud 10 kuni 37%! Kampaania kehtib 19. veebruarini 2023. Tutvu valikuga meie e-poe spordiriiete kategooria all.

Kõik e-poes olevad riided on tutvumiseks, proovimiseks ja ostmiseks olemas Nevene Tartu poes aadressil F. Tuglase 14 (asukoht Google Mapsis). Pood on avatud E-R kl 11-18. Soovitame kindlasti ise kohale tulla ja riideid selga proovida, sest suurused on igal riideesemel ja tootjal erinevad.

Mida pakume?

Pakume kõiki riideid, mida on vaja meie oludes aastaringselt väljas sportimiseks: suusatamiseks, jooksmiseks, matkamiseks, kepikõndimiseks jne. Need riided on funktsionaalsed st loodud läbimõeldult, et oleks tagatud liikumisvabadus, mugavus, õhu- ja niiskusevahetus ning kaitse ilmaolude vastu. Meilt leiad Eesti suurima valiku suusakindaid, lisaks erinevaid mütse ja peapaelu, suusasokke, aga loomulikult ka jakke ja pükse nii naistele, meestele kui lastele!

Miks osta spordiriided Nevene poest?

  • Meil on ainult sellised riided, mis on spetsiaalselt väljas sportimiseks mõeldud ja tõesti toimivad ootuspäraselt.
  • Meil on spordiriided igas hinnaklassis – Rootsist pärit Dobsom riided on turu parima hinnaga: tavahind on selline, nagu teiste brändide suur soodushind, ja nüüd kampaania raames võid osta päris suusajaki vaid 59,96 euroga! Populaarsed R-90 suusapüksid on hinnaga 44,96! Need riided sobivad aastaringseks kasutamiseks ükskõik millise spordiala puhul. Kui eelistad parimatest parimat, siis vaata Austriast pärit Löfflerit, mille toodang tuleb eranditult Euroopast, on sertifitseeritud ökomärgistega ning kasutab tippmaterjale sh Gore Windstopper, Primaloft jt. Löffleri riideid kannavad teiste seas Austria suusakoondiste liikmed.
  • Meil on spordiriided lastele pikkusevahemikus 120-160 cm. Need ei ole puhvis kilepüksid või umbsed kombinesoonid, vaid päris ehtsad välispordiriided nagu täiskasvanute omadki, kuid lastele sobivas mõõdus. Ja see on üsna haruldane.
  • Kui tuled meile poodi kohale, saad personaalse teeninduse, soovitused ja võimaluse kõik huvipakkuvad riideesemed rahulikult läbi proovida.

Riietega saad mugavalt kategooriate kaupa tutvuda asuda meie e-poes!

Postitatud

Rex määrdesoovitus: noorte suusasarja I etapp Haanjas

Rex määrdesoovitus Haanja 2023

Laupäeval, 7. jaanuaril toimub Haanjas Hawaii-Express noorte suusasarja avaetapp vabatehnikas. Siin on Rex määrdesoovitus.

Temperatuur: -14…-10
Ilm: pilves, kerge tuul
Rada: vana lumi, segalumi

LIBISEMINE – PARIM

LIBISEMINE – SOODNE