Ettevõttest

Nevene on aastaringselt suusa- ja matkavarustuse müügiga tegelev ettevõtmine. Oleme usaldusväärne Eesti väikeettevõte, mis tegutseb 2004. aastast. Pakume kaupu oma veebilehel oleva e-poe ja Tartus asuva kaupluse kaudu.

Miks osta Nevene poest?

  • Valikus on asjalikud tooted, mille kasutamine on tõhus ja pakub rahulolu.
  • Tunneme varustust kõige paremini ja oskame pakkuda sobivat.
  • Kõik e-poes esitletud tooted on reaalselt Eestis olemas.
  • Oleme kauba maaletoojad ning pakume parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Nevene eesmärgiks on pakkuda Eesti turul müüdavale kvaliteetseid alternatiive ning laiendada suusa- ja matkavarustuse valikuvõimalust. Müügi kõrval tegeleb Nevene suusavarustuse hooldamisega ning annab soovijatele professionaalset nõu. Ettevõtte missiooniks on tõsta üldist teadlikkust väljas sportimiseks kasutatava varustuse osas.

Nevene peab oluliseks, et tooted sobiksid kliendile ja pakuksid kasutamisest rahulolu. Seetõttu pöörame tähelepanu inimeste vajaduste väljaselgitamisele ja jagame tootesoovitusi sellest lähtuvalt. Tunneme pakutavaid tooteid, sest kasutame neid ise, kogume tagasisidet klientidelt ning suhtleme otse tootjatega. Kui meil kliendile sobivat toodet ei ole, siis nii ka ütleme ja mittesobivat toodet müügi eesmärgil asemele ei paku.

Kaubavalik

Nevene OÜ on aastate jooksul toonud Eestisse erinevaid spordikaupu, seejärel neid ise kasutanud ja välja valinud sellised, mida teistelegi pakkuda tasub, ja ühtlasi loobunud sellest, mis klientidele ja meile probleeme valmistab. Soovime siiralt, et müüdav kaup oleks asjalik ja rahulolu pakkuv.

Keskendume oma valikus kahele tasemele: 1. kõige paremad tooted turul, 2. kõige parema hinna-kvaliteedi suhtega tooted. Seega leiab meie poest kaupu neile, kes funktsionaalsuse ja kvaliteedi osas mingeid järeleandmisi teha ei taha, ja ka neile, kes on hinnatundlikud, kuid soovivad siiski toimivat ja rahulolu pakkuvat varustust.

Müüme ja esindame Eestis järgmisi kaupu ja kaubamärke:

suusad – Kästle,
matkavarustus – Husky,
suusakepid – LEKI, Rex, Kästle;
suusamäärded ja -hooldusvahendid – Rex, Red Creek, Skimateria;
rullsuusad – IDT, Elpex, Marwe, Kästle, Nevene;
suusakindad – KinetiXx, Rex, LEKI, Löffler;
funktsionaalsed spordiriided – Löffler, Dobsom;
suusapukid – Puuru,
treeningvahendid – Ski Expander,
spordi- ja matkakotid – Husky, Rex, LEKI;

Kõiki müügilolevaid tooteid on võimalik soetada kas nevene.ee veebipoe kaudu või otse Nevene spordipoest Tartus. Nevene OÜ ladu asub samuti Tartus, posti teel saadame kaupa kõikjale üle Eesti ja kaugemalegi.

Nevene ajalugu

Nevene alustas tegevust 2004. aastal Itaaliast pärit Solda suusamäärete ja Rolski rullsuuskade Eestisse toomisega. Miks on meie ettevõttel selline nimi? Väga lihtne. Neve on itaalia keeles lumi. Ja lumi muidugi seostub suusaspordi ja suusakaupadega väga otseselt.

2007. aastal asusime ise Eestis rullsuuski tootma. 2008. aastal jagasime koostöös Eesti Suusaliiduga suusaklubidele 100 paari rullsuuski, millega toetati Eesti suusaelu jätkusuutlikkust. Aastast 2015. müüakse Eestis valmistatud rullsuuski Nevene enda kaubamärgi all.

2008. aastal korraldas Nevene Pärnus Kaubasadama teel Eesti esimese suusamaratoni rullsuuskadel. 2009. aastal toimus rullsuusamaraton Tallinnas Lillepi pargis ning järgnevateks aastateks koliti üritusega Pärnumaale Jõulumäele. Nevene rullsuusamaraton on olnud Rullsuusatamise Balti Karikasarja ja Eviko Suusarulli sarja etappideks. Võistlus on kujunenud meeldivaks traditsiooniks, millest on aastate jooksul osa võtnud paljud Eesti edukaimad suusasportlased.

Nevene on aastaid tegelenud suusahoolduse koolituste läbiviimisega üle Eesti. Rex suusamäärimiskoolituste sarja raames jagati 2010. aastal sadadele huvilistele tasuta suuskade hooldamise õpetust üheksas paigas. Enamik koolitusi sisaldasid nii teoreetilist kui praktilist osa ning need võeti väga hästi vastu. Oktoobris 2013 korraldas Nevene määrdeseminari, kus astusid esmakordselt Eestis üles Rex suusamäärdetehase juhataja Leena Peltonen ja Rex määrdeteenistuse eestvedaja Silvano Barco. Täissaalile antud seminaril osales mitmeid koondise määrdemehi.

Augustis 2011 avas Nevene Tartus Tuglase tänaval spordikaupluse, mille eesmärgiks oli teha meie paisunud kaubavalik huvilistele paremini kättesaadavaks. Ühtlasi saime mugavamalt hakata pakkuma suusahooldusteenust. Kauplus tegutseb samas paigas nüüd juba üle kümne aasta.

2021. aastal alustas Nevene matkavarustuse müügiga. Lisaks tipptootja LEKI matkakeppidele on nüüd tootevalikus Tšehhist pärit telgid, magamiskotid, matid ja seljakotid.

Nevene on aastate jooksul toetanud Eesti suusatamist läbi suusaklubide, andekate sportlaste ning erineval tasemel suusavõistluste.

Nevene soovib kõikidele spordisõpradele palju edu, jõudu ja kordaminekuid!