Ettevõttest

Nevene OÜ on asutatud Tartus 2004. aasta lõpus ning tegeleb peamiselt murdmaasuusakaupade maaletoomise ja edasimüügiga. 2021. aastast müüb ettevõte ka matkavarustust. Nevene eesmärgiks on pakkuda Eesti turul müüdavale kvaliteetseid alternatiive ning laiendada suusavarustuse valikuvõimalust. Müügi kõrval tegeleb Nevene suusavarustuse hooldamisega ning annab soovijatele vastavasisulist professionaalset nõu. Ettevõtte missiooniks on arendada oma tegevusega Eesti suusaelu ja tõsta üldist teadlikkust suusavarustuse osas.

Nevene peab oluliseks, et tooted sobiksid kliendile ja pakuksid kasutamisest rahulolu. Seetõttu pöörame tähelepanu inimeste vajaduste väljaselgitamisele ja jagame tootesoovitusi sellest lähtuvalt. Tunneme pakutavaid tooteid, sest kasutame neid ise, kogume tagasisidet klientidelt ning suhtleme otse tootjatega. Kui meil kliendile sobivat toodet ei ole, siis nii ka ütleme ja mittesobivat toodet müügi eesmärgil asemele ei paku.

Nevene alustas 2007. aastal Eestis rullsuuskade tootmisega. 2008. aastal jagas Nevene koostöös Eesti Suusaliiduga suusaklubidele 100 paari rullsuuski, millega toetati Eesti suusaelu jätkusuutlikkust. Aastast 2015. müüakse taas Eestis valmistatud rullsuuski Nevene enda kaubamärgi all.

2008. aastal korraldas Nevene Pärnus Kaubasadama teel Eesti esimese suusamaratoni rullsuuskadel. 2009. aastal toimus rullsuusamaraton Tallinnas Lillepi pargis ning järgnevateks aastateks koliti üritusega Pärnumaale Jõulumäele. Nevene rullsuusamaraton on olnud Rullsuusatamise Balti Karikasarja ja Eviko Suusarulli sarja etappideks. Võistlus on kujunenud meeldivaks traditsiooniks, millest on aastate jooksul osa võtnud paljud Eesti edukaimad suusasportlased.

Nevene on aastaid tegelenud suusahoolduse koolituste läbiviimisega üle Eesti. Rex suusamäärimiskoolituste sarja raames jagati 2010. aastal sadadele huvilistele tasuta suuskade hooldamise õpetust üheksas paigas. Enamik koolitusi sisaldasid nii teoreetilist kui praktilist osa ning need võeti väga hästi vastu. Oktoobris 2013 korraldas Nevene määrdeseminari, kus astusid esmakordselt Eestis üles Rex suusamäärdetehase juhataja Leena Peltonen ja Rex määrdeteenistuse eestvedaja Silvano Barco. Täissaalile antud seminaril osales mitmeid koondise määrdemehi.

Augustis 2011 avas Nevene Tartus F. Tuglase tänaval spordikaupluse, mille eesmärgiks oli pakkuda kiiremat klienditeenindust, kaubaga lähemalt tutvumise võimalust ning uuel tasemel hooldusteenust. Kauplus tegutseb samas paigas nüüd juba üle kümne aasta.

Nevene toetab Eesti suusatamist läbi suusaklubide, andekate sportlaste ning erineval tasemel suusavõistluste. Nevene on olnud enamiku Eesti suusamaratonide auhinnasponsor ja määrdepartner.

Nevene OÜ on keskendunud kvaliteetsetele toodetele ja pakub turu parimat hinna-kvaliteedi suhet. Müüme ja esindame Eestis järgmisi kaupu ja kaubamärke:

suusad – Kästle,
suusamäärded ja -hooldusvahendid – Rex, Red Creek, Skimateria;
suusapukid – Puuru,
suusakepid – Rex, LEKI;
rullsuusad – IDT, Elpex, Marwe, Nevene, Skike;
suusakindad – KinetiXx, Rex, Löffler;
treeningvahendid – Ski Expander,
spordikotid – Husky, Rex, LEKI;
funktsionaalsed spordiriided – Löffler, Dobsom;
matkavarustus – Husky

Kõiki müügilolevaid tooteid on võimalik soetada kas nevene.ee internetilehe kaudu või otse Nevene spordipoest Tartus. Nevene OÜ ladu asub samuti Tartus, posti teel saadame kaupa kõikjale üle Eesti ja kaugemalegi.

Nevene soovib kõikidele spordisõpradele palju edu, jõudu ja kordaminekuid!