Soodustused

Nevene OÜ pakub püsiklientidele, koolidele ja spordiklubidele erinevaid soodustusi.

Püsikliendid

Püsikliendid on kõik kliendid, kes on ostnud Nevene e-poest või Tartu poest kaupu vähemalt 150 euro eest (kas korraga või eraldi ostudena). Püsiklientidele kehtib alati 10% soodustus kõikidest tavahindadest. Soodustus ei kehti teenustele ja juba allahinnatud toodetele.

E-poest ostmiseks soovitame veebilehel konto registreerida. Kui teil oli konto eelmisel Nevene veebilehel (vormistatud enne novembrit 2021), siis tuleb konto uuesti luua. Püsiklientide soodustus kehtib endiselt ja seda arvestatakse saadetaval arvel.

Koolid ja spordiklubid

Meie klientide hulgas on palju suusaklubisid ja muid spordiühinguid, üldharidus- ja spordikoole. Nevene OÜ pakub koolidele ja spordiklubidele võimalust osta kaupu soodustingimustel. Soodustuste määr sõltub kaubamärgist, tootegrupist, ostukogusest ja võib jooksvalt muutuda. Tarnetingimuste ja hindade saamiseks palun küsida pakkumist, märkides ära, milliste toodete vastu huvi tunnete.

Edasimüüjad

Suur osa Nevene OÜ poolt müüdavast kaubast on meie enda poolt maale toodud. Spordipoodidel, kes on huvitatud meie toodete edasimüügist, palun võtta ühendust.