453 – Rex NF31 Roheline, 40 g | -8…-20°C

Original price was: 37.00 €.Current price is: 29.60 €.

Kiireim fluorivaba parafiin külmale ilmale. -8…-20°C. Tahke, 40 g.

Tootekood: RX453 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Kõige kiirem fluorivaba parafiin võistlemiseks. NF31 on mõeldud igasugusele lumele mõõdukast külmast paukuva pakaseni. Kõvaduse tõttu väga vastupidav ja kulumiskindel. Püsib kaua suuskade all ning on seetõttu hea valik ka soojemateks ilmadeks, kui lumi on kulutav või on eelnenud pikem külmaperiood. See on 40-grammine tahke parafiin (tutvu ka vedelate versioonidega).

Otstarve: kõige kiirem fluorivaba parafiin, mõeldud võistlemiseks.
Õhutemperatuur: -8…-20°C
Lumetüüp: kõik, nii uus kui vana.
Vorm: tahke, määrderauaga sulatamiseks
Kogus: 40 grammi

Kasutamine

Sulamistemperatuur 140°C. Sulata parafiin suusapõhjale, sikelda (kaabi) soojana, seejärel lase suuskadel maha jahtuda ning viimaks harja jäiga nailonharjaga. Tippkiiruse jaoks kata Rex N-Kinetic fluorivaba võistlusvedelikuga.

Rex NF-seeria asendab varasemat RG-seeriat ja esindab Rex N-Kinetic fluorivaba tehnoloogia kolmandat põlvkonda. Uus lisand muudab määrded veelgi libedamaks. Vedelad määrded kuivavad nüüd kiiremini ja on rutem kasutusvalmis. Uus fluorivaba sari oli juba 2022-2023 hooajal MK-sarjas rahvuskoondiste kasutuses. Libisemistestides on NF-seeria edestanud isegi HF-kõrgfluoriparafiine. NF-määrded on saadaval mitmel kujul: traditsiooniline tahke parafiin (40 ja 200 g pakend) ja vedel parafiin (švammiga pealekantav, sprei ja väljakallatav vedelik).

Ühikuhind: 925,00 eurot / kg.