454 – Rex NF21G Must, 40 g | +2…-12°C, uus lumi

Original price was: 37.00 €.Current price is: 29.60 €.

Kiireim fluorivaba parafiin uuele lumele. +2…-12°C. Tahke, 40 g.

Tootekood: RX454 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Kõige kiirem fluorivaba parafiin võistlemiseks. N21G Must on mõeldud spetsiaalselt uuele lumele. See on kõvaduselt Kollase ja Sinise vahepealne ning sisaldab grafiiti. Kasuta seda teiste NF-seeria parafiinide alternatiivina, kui määrid suuski uuele lumele (lumesadu, äsjasadanud või kuni paaripäevane lumi, mida pole palju pressitud) õhutemperatuurist sõltumata. See on 40-grammine tahke parafiin (tutvu ka vedelate versioonidega).

Otstarve: kõige kiirem fluorivaba parafiin, mõeldud võistlemiseks.
Õhutemperatuur: +2…-12°C
Lumetüüp: uus lumi.
Vorm: tahke, määrderauaga sulatamiseks
Kogus: 40 grammi

Kasutamine

Sulamistemperatuur 135°C. Sulata parafiin suusapõhjale, sikelda (kaabi) soojana, seejärel lase suuskadel maha jahtuda ning viimaks harja jäiga nailonharjaga. Tippkiiruse jaoks kata Rex N-Kinetic fluorivaba võistlusvedelikuga.

Rex NF-seeria asendab varasemat RG-seeriat ja esindab Rex N-Kinetic fluorivaba tehnoloogia kolmandat põlvkonda. Uus lisand muudab määrded veelgi libedamaks. Vedelad määrded kuivavad nüüd kiiremini ja on rutem kasutusvalmis. Uus fluorivaba sari oli juba 2022-2023 hooajal MK-sarjas rahvuskoondiste kasutuses. Libisemistestides on NF-seeria edestanud isegi HF-kõrgfluoriparafiine. NF-määrded on saadaval mitmel kujul: traditsiooniline tahke parafiin (40 ja 200 g pakend) ja vedel parafiin (švammiga pealekantav, sprei ja väljakallatav vedelik).

Ühikuhind: 925,00 eurot / kg.