LEKI Response käimiskepid

Original price was: 59.95 €.Current price is: 53.96 €.

Fikseeritud pikkusega alumiiniumist käimiskepid, millel on kiirkinnitusega käerihmad.

Tootekood: 65025201 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Fikseeritud pikkusega alumiiniumist käimiskepid, millel on kiirkinnitusega käerihmad. Kõrge kvaliteet soodsa hinnaga.

Keppidel on väga mugav käepideme-rihma süsteem Trigger 1, mis võimaldab rihmasid käepideme küljest ühe hetkega eemaldada ja taaskinnitada. Niiviisi saab kasvõi käimise ajal telefonile vastata või kiire joogipaus teha, ilma et peaks rihmu käe küljest eemaldama. Käepidemel on kasutatud nahasõbralikku korki. Kepiotsa teravik on teemanti tugevusega ning sobib hästi igale pinnasele. Pehmesse pinnasesse vajumist takistavad kompaktsed rõngad. Asfaldil kasutamiseks on kaasas kindla toetuspinnaga ja väga kulumiskindlad kummiotsad.

Tehnilised andmed

Käepide ja -rihm: Trigger 1
Toru: üheosaline
Materjal: alumiinium (HTS 6.0)
Teravik: Nordic Flex Tip
Kummiotsad: Powergrip Pad
Pikkus: fikseeritud pikkused 5 cm kaupa
Kaal: 195 g (115 cm)

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva käimiskeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,68-ga ja ümardades lähima pakutava väärtuseni. Kui leitud pikkus jääb kahe mõõdu vahele, võiksid hoogsamalt liikujad valida pikemad kepid ja rahulikumad kõndijad lühemad. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse. Tootekood: 65025201

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!

Lisainfo

Pikkus

115 cm, 120 cm, 125 cm, 130 cm