LEKI WCR SL 3D mäesuusakepid

Original price was: 105.00 €.Current price is: 94.50 €.

LEKI võistluskepid slaalomiks.

Tootekood: 65267481 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

LEKI võistluskepid slaalomiks. Ülitugevad 18 mm läbimõõduga alumiiniumtorud on üle igast väravast. Airfoil tilgakujuline toru ristlõige suurendab jäikust ja parandab aerodünaamikat. Uut Trigger 3D Slalom käepidet on lihtne kontrollida ja soovitud asendisse suunata. Rihmad kinnituvad käepideme külge hetkega, samuti on nende eemaldamine väga kiire ja lihtne, võimaldades mäel oluliselt mugavamalt toimetada. Turvavabastussüsteem vähendab vigastuste riski. Uue käepideme külge kinnituvad kõik Trigger-tüüpi rihmad ja suusakindad. Trigger 3D süsteem viib kinda ja käepideme vahelise ühenduse uuele tasandile: senisest suurem kontroll, vahetum jõuülekanne, mugavam rihma kinnitamine ja eemaldamine, neli korda suurem ohutusvaru intelligentse kolmemõõtmelise päästiku abil.

Käepidemed.Trigger 3D SL käepide kasutab LEKI Trigger süsteemi, mis võimaldab väga kiiresti ja mugavalt käerihmu käepideme külge kinnitada ja seal eemaldada. Süsteem on samas väga turvaline: ohutuspäästik vabastab kepi, kui see jääb kinni või väändub ebaloomulikult. Käepideme kuju on ergonoomiline ja istub ideaalselt kätte. Spetsiaalne disain slaalomi sõitmiseks. Võimalus väravakaitsete külgemonteerimiseks. Trigger 3D Cap adapter.

Käerihmad.Trigger Frame rihmad, takjakinnitusega reguleeritavad ja fikseeritavad. Kinnituvad aasa kaudu kõikide LEKI Trigger käepidemete külge (ka varasemad mudelid).

Torud.

Väga tugevast, kergest ja jäigast HTS 6.5 alumiiniumsulamist torud seinapaksusega 0,8 mm ja ülemise läbimõõduga 18 mm, aerodünaamiline jäikust suurendav Airfoil ristlõige. Värvus: punane, must, neoonkollane.

Otsad.

Alpine Racing kulbid, terasest teravikud.

Lisainfo

Pikkus

120 cm, 125 cm, 130 cm, 135 cm, 140 cm