LEKI Spin käimiskepid, 100-130 cm

Original price was: 69.95 €.Current price is: 62.96 €.

Reguleeritava pikkusega käimiskepid (100-130 cm). Kiirkinnitusega käerihmad.

Tootekood: 65026161 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

LEKI käimiskepid, mille pikkus on reguleeritav vahemikus 100-130 cm, sobivad igale inimesele. Selle mudeli eeliseks on väga hea hinna-kvaliteedi suhe: kõrgema taseme kvaliteet ja mugavusfunktsioonid soodsa hinnaga.

Pikkuse reguleerimiseks keeratakse torusid üksteise suhtes vastupäeva, kuni need teleskoobina liigutatavad on, seatakse õige pikkus ja keeratakse torusid päripäeva kuni torude fikseerumiseni. Keppidel on mugav käepidemete-rihmade kiirkinnitussüsteem Trigger 1, mis võimaldab rihmasid käepideme küljest ühe hetkega eemaldada ja taaskinnitada. Rihmad võib kätte panna juba enne väljaminekut ja neid ei pea nt joogipausi või telefonile vastamise jaoks kordagi eemaldama. Toru nii ülemine kui ka alumine osa on valmistatud tugevast, kuid kergest karastatud alumiiniumist (HTS 5.5). Toru osade lukustus talub ligi 140 kg suurust koormust ega avane ka siis, kui kepi ots peaks kuhugi kinni jääma. Teravik on teemanti tugevusega ning sobib hästi igale pinnasele. Asfaldil kasutamiseks on kaasas hea disainiga ja väga kulumiskindlad kummiotsad. Tõeliselt asjalikud käimiskepid kasvõi mitmele pereliikmele vaheldumisi kasutamiseks.

Tehnilised andmed

Käepide ja -rihm: Trigger 1
Toru: kaheosaline (16 ja 14 mm läbimõõduga)
Materjal: tugevdatud alumiinium (HTS 5.5)
lukustussüsteem: Super Lock
Kulp: Nordic Walking
Teravik: Flex Tip
Kummiotsad: Powergrip Pad
Pikkus: reguleeritav 100-130 cm
Kaal: 218 g
Pikkus kokkupakituna: 97 cm

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva käimiskeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,68-ga. Hoogsamalt liikujad võivad valida pikema mõõdu ja rahulikumad kõndijad lühema. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse ja seda vajadusel kasvõi kõnni ajal muuta. Silma järgi mõõtes on õige pikkus selline, kui keppi käes hoides jääb käsi küünarliigesest 90-kraadise ehk täisnurga alla.

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!