LEKI PRC 750 suusakepid, punane

Original price was: 130.00 €.Current price is: 117.00 €.

75% süsinikust kepid harrastajale. Kiirelt eemaldatavate rihmade ja kulpidega. Kõige populaarsem!

Tootekood: 65240961 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

75% süsinikust torudega PRC 750 on parima hinna-kvaliteedi suhtega suusakepid harrastajale. Üle keskmise taseme mudel. Need on meie kõige populaarsemad LEKI kepid, sest neil on samad käepidemed, rihmad, kulbid ja disain nagu tippmudelil, kuid hind on mitu korda väiksem. Ainuke erinevus on torudes. 75% süsinikkiust torud on enamikule suusaharrastajatest enam kui piisav nii jäikuselt kui kerguselt, mida see mudel pakub. Samuti sobivad need suurepäraselt noortele tõsiseks treenimiseks ja võistlemiseks.

Miks valida LEKI? LEKI tooted on kõrgeima kvaliteediga, uuenduslikud, töökindlad ja kasutajasõbralikud. LEKI käerihmu saab kinnitada ja eemaldada käepidemest hetkega, mis suurendab oluliselt mugavust ja tegutsemisvabadust. Rihmad võib kätte panna juba enne rajale jõudmist, et ei peaks külma käes pikalt sättima. Trenni ajal saab mugavalt juua, telefonile vastata, harjutusi teha, maratoni teeninduspunktides süüa vms. Fin Vario kulpe saab tööriistavabalt suuremate või väiksemate vastu vahetada, kasvõi suusaraja ääres. Lisaks on kepid tuntud oma tugevuse ja vastupidavuse poolest. LEKI keppe kasutavad maailma parimad suusatajad sh Johannes Høsflot Klæbo.

Käepidemed: uus Nordic Shark. Kõige kiirem rihma kinnitamine ja eemaldamine kõikides oludes. Uus kuju suurendab kontrolli kepi üle, võimaldab keppi paremini juhtida, pakub rohkem tuge ja seda on senisest mugavam käsitseda. Korgiosa keskel paiknev Dura Rail riba suurendab käepidemete kasutusiga. Atraktiivne väljanägemine ja universaalne sobivus igale suusatajale. NB! Käepideme külge saab otse kinnitada kõiki LEKI Shark suusakindaid, vajamata selleks eraldi käerihmu! Vaata kindaid eraldi Suusakinnaste kategooriast.

Käerihmad: Frame Shark võistlusrihmad. Hea kättesobivus, lai toetav traditsiooniline lõige, kasutatav ka palja käega (nt suvel rullsuusatades). Ühildub kõikide LEKI Shark käepidemetega minimalistliku, kuid ülitugeva aasa kaudu.

Torud: 75% süsinikust torud, hea kaalujaotus, raskuskese käepidemele lähemal, toru läbimõõt üleval 16,0 mm, all 9 mm. Kaal: 79 g / m. Jäikus: 49 mm / 40 kg raskusel. Värvid: punane, neoonkollane, must

Kulbid:Fin Vario kulbid, M/L ehk keskmine universaalne suurus. Kerged ja kompaktsed, ei jäta lund külge, nihutatud jõuülekanne. Teravik on teemantitugevusega karbiidist, mis talub ka jäisel rajal sõitmist. Kulpe on võimalik tööriistavabalt (keerates) vahetada teise, rajaoludele sobivama suuruse vastu või kinnitada suve saabudes rullsuusatamiseks mõeldud asfaldiotsad.

Pikkused: Saadaval igas mõõdus kuni 170 cm. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Kepid on saadaval ka toorikutena lahtiste käepidemetega kas pikkuses 150, 160 või 170 cm, et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Shark Trigger rihmakinnitus-süsteemi kasutamine: Rihma või LEKI Shark kinda kinnitamiseks käepideme külge tuleb pöidla ja nimetissõrme vahele jääv aas käepideme ülaosast alla libistada, see lukustub koheselt. Rihma eemaldamiseks tuleb alla vajutada käepideme peal olevat nupp ning rihm seejärel ülessuunas välja tõmmata. Harjutades saab seda teha ka ühe käega. Rihma aas talub suurt koormust. See on justkui miniatuurne ronimisköis, mis koosneb tamiili ümber punutud nailonkiududest.

Fin Vario kulbisüsteemi kasutamine: LEKI Fin Vario süsteemi keppidel on toru alumisse otsa kinnitatud adapter, mille külge saab lumekulpe ja rullsuusaotsi tööriistavabalt paigaldada. Eemaldamiseks keera küljesolevat kulpi vastupäeva kaks pööret, kuni kulp eemaldub. Kulbi paigaldamiseks aseta see adapteri otsa ja keera päripäeva kaks pööret, kuni kulbi küljes olev asendit fikseeriv osa läheb adapteril oleva saki sisse. Fin Vario kulpe on nelja varianti: S/M, M/L, L/XL ja suvised asfaldiotsad rullsuusatamiseks.

Lisainfo

Pikkus

140, 145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm