LEKI Flash Carbon käimiskepid

Original price was: 90.00 €.Current price is: 81.00 €.

Fikseeritud pikkusega 70% süsinikust käimiskepid, millel on kiirkinnitusega käerihmad.

Tootekood: 65325602 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kerged ja jäigad fikseeritud pikkusega käimiskepid, mille torud on valmistatud 70% süsinikkiust. Väga mugav ja funktsionaalne mudel, mis sobib suurepäraselt tõsisemale käijale, ka tempokaks spordiharrastuseks. Mudelil on võistlus-suusakeppidelt tuttav kompaktne ja äärmiselt mugav LEKI käepideme-rihma süsteem Trigger Shark, mis võimaldab rihmasid käepideme küljest ühe hetkega eemaldada ja taaskinnitada. Niiviisi saab kasvõi käimise ajal telefonile vastata või kiire joogipaus teha, ilma et peaks rihmu käe küljest eemaldama. Käepidemel on kasutatud nahale meeldivat korki. Shark Mesh käerihmad on anatoomilise lõikega ja toetavad hästi käsi. Rihmad on mugavad ja need on valmistatud õhku läbilaskvast võrkkangast. Sellel mudelil on Speed Tip kepiotsad, mis on ülikerged ja parandavad keppide kaalujaotust. Kepiotsa teravik on teemanti tugevusega ning sobib hästi igale pinnasele. Asfaldil kasutamiseks on kaasas hea disainiga kummiotsad, mis on kõige vastupidavamad turul. Tõeliselt kerged ja mugavad kepid nõudlikule kasutajale.

Tehnilised andmed

Käepide ja -rihm: Trigger Shark
Toru: üheosaline
Materjal: 70% Carbon (süsinikkiud)
Teravik: Nordic Walking Speed Tip
Kummiotsad: Powergrip Pad
Pikkus: fikseeritud pikkused 5 cm kaupa
Kaal: 149 g (115 cm)

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva käimiskeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,68-ga ja ümardades lähima pakutava väärtuseni. Kui leitud pikkus jääb kahe mõõdu vahele, võiksid hoogsamalt liikujad valida pikemad kepid ja rahulikumad kõndijad lühemad. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse. Tootekood: 65025601

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!

Lisainfo

Pikkus

120 cm, 125 cm, 130 cm