LEKI Spin Shark SL käimiskepid, 110-130 cm

Original price was: 100.00 €.Current price is: 90.00 €.

Kiirelt reguleeritava pikkusega käimiskepid (100-130 cm). Kiirkinnitusega käerihmad.

Tootekood: 65326141 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

LEKI käimiskepid, mille pikkus on reguleeritav vahemikus 100-130 cm, sobivad igale inimesele. Selle mudeli eeliseks on kõrge funktsionaalsus ja väga kasutajasõbralikud komponendid: pikkuse reguleerimine käib ühe lingi abil kiirelt ja lihtsalt, väga mugavad käerihmad on sekundiga käepide küljest eemaldatavad ja taaskinnitatavad.

Pikkuse reguleerimiseks tuleb torulülidel asuv link avada, kepipikkus parajaks sättida ja link sulgeda. Keppidel on turu kõige mugavam käepideme ja rihmade süsteem Shark, mis võimaldab rihmasid käepideme küljest ühe hetkega eemaldada ja taaskinnitada. Rihmad võib kätte panna juba enne väljaminekut ja neid ei pea nt joogipausi või telefonile vastamise jaoks kordagi eemaldama. Toru nii ülemine kui ka alumine osa on valmistatud tugevast, kuid kergest karastatud alumiiniumist (HTS 5.5). Toru osade lukustus talub ligi 140 kg suurust koormust ega avane ka siis, kui kepi ots peaks kuhugi kinni jääma. Teravik on teemanti tugevusega ning sobib hästi igale pinnasele. Asfaldil kasutamiseks on kaasas hea disainiga ja väga kulumiskindlad kummiotsad. Tõeliselt asjalikud käimiskepid kasvõi mitmele pereliikmele vaheldumisi kasutamiseks.

Tehnilised andmed

Käepide ja -rihm: Shark
Toru: kaheosaline (16 ja 14 mm läbimõõduga)
Materjal: tugevdatud alumiinium (HTS 5.5)
lukustussüsteem: Speed Lock Plus
Kulp: Nordic Walking
Teravik: Flex Tip
Kummiotsad: Powergrip Pad
Pikkus: reguleeritav 100-130 cm
Kaal: 208 g
Pikkus kokkupakituna: 96 cm

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva käimiskeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,68-ga. Hoogsamalt liikujad võivad valida pikema mõõdu ja rahulikumad kõndijad lühema. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse ja seda vajadusel kasvõi kõnni ajal muuta. Silma järgi mõõtes on õige pikkus selline, kui keppi käes hoides jääb käsi küünarliigesest 90-kraadise ehk täisnurga alla.

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!