Allahindlus!

LEKI Makalu matkakepid, 110-145 cm

99.00 

LEKI legendaarsed matkakepid. Kõige populaarseim mudel.

Tootekood: 65228491 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Need LEKI legendaarsed matkakepid on matkajaid saatnud juba aastast 1974, kui loodi esimene Makalu mudel. Tänane Makalu on kõikide tipptasemel tehniliste lahendustega ja üks LEKI kõige populaarseimaid matkakeppe. See on kõrgema taseme mudel, millel on väga hea hinna-kvaliteedi suhe.

LEKI Makalu matkakepid hoiavad ja pakuvad tuge nii nõudlikel mägimatkadel ja keerulisel reljeefil kui ka tasastel metsaradadel. Need kolmeosalised kepid on valmistatud kõige vastupidavamatest materjalidest ja saavad hakkama igal tasemel matkadel. Vali need kepid, kui soovid kõige tugevamat varustust, millel on samas kõige kaasaegsemad ja läbimõeldud funktsionaalsusega komponendid.

Kepid on reguleeritavad pikkusevahemikus 110-145 cm, sobides igas pikkuses ja kaalus kasutajatele, nii meestele kui naistele. Pikkuse reguleerimine on kiire ja lihtne: ava link, nihuta torud uude asendisse ja sulge link. See võimaldab keppe jooksvalt rajatingimustele kohandada.

Uus Aergon Air käepide on täielikult ümberdisainitud, pidades silmas mugavust ja kontrolli. Käepideme eriline õõnes konstruktsioon on väga kerge, kuid samas suurte toetuspindadega, mis on tehtud käe anatoomiat järgides. Aergon Air’i kummeeritud tagaosa pakub maksimaalselt haarduvust ja kontrolli allamäge liikumisel. Ettepoole suunatud kaldenurk on randmesõbralik, mille tulemuseks on optimaalne juhitavus ja kontroll kepi asendi üle. See omakorda suurendab oluliselt ohutust. Sellel mudelil on robustne kepiots koos teemantitugevuses teravikuga, mis sobib igale rajale. Kepid on valmistatud tipptasemel alumiiniumisulamist, mis on ühtaegu kerge ja väga tugev.

Tehnilised andmed

Tegevus: matkamine, trekking
Vanusegrupp: täiskasvanud, nii meestele kui naistele
Pikkus: pidevalt reguleeritav vahemikus 110-145 cm
Pikkus kokkupakituna: 71 cm
Kaal: 274 g
Torusegmentide läbimõõdud: 18/16/14 mm
Käepide: Aergon Air
Käerihm: Lock Security Strap Skin 4.0
Käepideme pikendus: ühekomponentne pehme vaht
Torumaterjal: tugevdatud kergalumiinium HTS 6.5
Torude lukustussüsteem: Speed Lock 2 Plus, linkidega
Rõngad: Trekking 2.0
Kepiots: Flex Tip Short.

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva matkakeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,7-ga. Hoogsamalt liikujad võivad valida pikema mõõdu ja rahulikumad kõndijad lühema. Lühemate keppidega on kergem tõusudel liikuda. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse ja seda vajadusel matkaajal muuta. Silma järgi mõõtes on õige pikkus selline, kui keppi käes hoides jääb käsi küünarliigesest 90-kraadise ehk täisnurga alla.

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!