Kästle RX10 2.0 Junior Classic klassikasuusad

Original price was: 319.00 €.Current price is: 223.30 €.

Väga kerged ja kiired võistlussuusad noortele klassikatehnikaks.

Tootekood: NRX102JRCPM22 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Väga kerged ja kiired võistlussuusad noortele klassikatehnikaks. Kõik materjalid ja põhi on sama head mis täiskasvanute võistlussuusal! Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Kästle RX10 2.0 Junior suuski toodetakse pikkustes 150-180 cm ja need on mõeldud võistlevatele noortele. Suusad on omadustelt sama head nagu täiskasvanute RX10 2.0, millega on viimase paari talve jooksul võidetud noorteklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit. RX10 2.0 Juniorid on kiired, väga kerged ja stabiilsed, mistõttu on nendega nauditav sõita nii kogenud noorel võistlejal kui alustajal. See mudel sobib kõigile, kes soovivad maksimaalselt head varustust. Juuniorite suuskadel on kasutatud sama konstruktsiooni ja põhja nagu täiskasvanute Plus-versioonil, mis tagab parima soorituse plussist kuni -10 kraadini ja sobib hästi universaalseks valikuks neile, kes tahavad vaid üht suusapaari.

Tehniline info

Pidamine: määritav
Variatsioon: Plus (parim sooritus plussist kuni -10°C)
Pikkused: 150 | 160 | 170 | 180 cm
Jäikused: pehme (soft) | keskmine (medium)
Kaal: 776-966 g / paar
Laius: 41-44-44 mm
Põhjamaterjal: WC Race Plus
Põhjastruktuur: U1

Konstruktsioon: CAP, kärg, süsinik, printsessipuu, Hollowtech 2.0
Sidemeplaat: Rottefella NIS 3.0.

Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Tutvumine

Suuskadega saab tutvuda Tartus Nevene poes.

Kuidas suuski valida?

Suusad valitakse vastavalt kasutaja kehakaalule ja pikkusele. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Uisutehnika suusad valitakse olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest kas endapikkused või kuni 10 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal ja pikkus! Võimalusel lisa hinnang sõidutehnika valdamisele, tulemustele või eesmärkidele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Pikkus

150 cm, 160 cm, 170 cm, 180 cm