Allahindlus!

Kästle RX10 2.0 Classic Plus klassikasuusad

395.85 

Võistlussuusad -10 kraadist soojemale ilmale või universaalseks paariks. Tippmudel.

Tootekood: NRX102CPX21 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Võistlussuusad -10 kraadist soojemale ilmale või universaalseks paariks. Tippmudel. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Kästle RX10 2.0 on äsja turule tulnud Austria suusatootja tuliuued võistlussuusad klassikatehnikale. Tegemist on kõrgkvaliteetse tippmudeliga. Saksamaa tunnustatud xc-ski.de suusatestis sai see suurte konkurentidega võrreldes maksimumpunktid! Suusad on ülikiired, väga kerged ja stabiilsed, mistõttu on nendega nauditav sõita nii profisportlasel kui ambitsioonikal harrastajal. Suusad hoiavad väga hästi suunda ning nendega on väga lihtne sõita ka harrastussuusatajal. See mudel sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad maksimaalselt head varustust. Plus-versioon tagab parima soorituse plussist kuni -10 kraadini ja sobib hästi universaalseks valikuks neile, kes tahavad vaid üht suusapaari. Kulbid on paraja kõrgusega, sobivad väga hästi nii tahkete määrete kui kliistrite määrimiseks.

Tehniline info

Süsiniktoestusega kärgsisu, käsitsi tehtud võistluslihv, Hollowtech 2.0 tehnoloogia: kerge nina ja hea kaalujaotus. Laius: 41-44-44 mm. Põhjamaterjal: World Cup Race Plus. Struktuur: UW1. Kaal: 490 g / 196 cm suusk. Konstruktsioon: Plus (parim sooritus +10 kuni -10°C). Sideme kinnitus: NIS. Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Tutvumine

Suuskadega saab tutvuda Tartus Nevene poes. Eelneval kokkuleppel (ja korraliku suusaraja olemasolul) saab 206 cm (75-85 kg-le) pikkuseid suuski Tartus testida. Selleks palun saata e-kiri või tulla poest läbi.

Kuidas suuski valida?

Igasuguste suuskade valimisel on kõige olulisem võtta arvesse suusataja kaalu. Kehakaalule vastavus on olulisem kui suusa pikkus. Õigesti valitud suusad on kiiremad, neid on lihtsam juhtida ning pidama saada. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Klassikatehnika suusad valitakse olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest endast 10-25 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, kergem sõita ja laskumistel jäljes püsida. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal! Lisa ka oma pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. 1970-1980-ndatel oli bränd maailma tipus. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on Kästle nüüd väga tugevalt areenile naasmas. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt ja esimesed uued mudelid jõudsid suusaradadele 2019. aastal. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kohalikud noorsportlased on võitnud Kästle suuskadel mitmeid noortesarja esikohti ja meistritiitleid. Kästle toodab uuesti ka mäesuuski. Eesti parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästletega ja seda ülitugeva konkurentsiga MK-sarjas!

Lisainfo

Pikkus

188 cm, 196 cm, 201 cm, 206 cm