Kästle XA10 Classic Skin klassikasuusad (2024)

Original price was: 249.00 €.Current price is: 174.30 €.

Soodsad skin-suusad hobisuusatajale. 2024. aasta mudel.

Tootekood: NXA10CSM22 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soodsad skin-suusad vähenõudlikule hobisuusatajale ja alustajale. Nendel suuskadel pidamismäärdeid ei kasutata. Suusa all olevad naharibad takistavad tõukel tagasilibisemist. 2024. aasta mudel. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

XA10 on klassikasuusad rahulikult kulgevale hobisuusatajale, ka alustajale. Tegemist on soodsa mudeliga, mis on valmistatud sama kvaliteetselt kui kallimad suusad ja mõeldud spetsiaalselt klassikatehnikale. Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Mudel sobib neile, kes suusatavad nädalas korra-paar või on alles suusatamisega alustamas. Tugev konstruktsioon pakub kindlat toetuspinda, millel on lihtne tasakaalu hoida. Suusapõhi on universaalne ja mõeldud igale ilmale. Need on skin-suusad, mille pidamisaladel on karvaribad. Need peavad peaaegu iga ilmaga ega vaja määrimist. Karvaribad on vahetatavad.

Tehniline info

Pidamine: skin
Variatsioon: universaalne
Pikkused: 179 | 186 | 193 | 200 | 207 cm
Jäikused: keskmine (medium)
Kaal: 1320-1530 g / paar
Laius: 42-45-44 mm
Põhjamaterjal: Easy Plus
Põhjastruktuur: UM1

Konstruktsioon: CAP, fiiberklaas, printsessipuu, pappel
Sidemeplaat: Rottefella NIS 3.0

Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Suusad valitakse vastavalt kasutaja kehakaalule ja pikkusele. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Klassikatehnika suusad valitakse tavaliselt olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest endast 15-25 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal ja pikkus! Võimalusel lisa hinnang sõidutehnika valdamisele, tulemustele või eesmärkidele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Pikkus

179 cm, 186 cm, 193 cm, 200 cm, 207 cm