Allahindlus!

Kästle RX10 2.0 Skate Plus uisusuusad

499.95 

Austria suusatootja Kästle tuliuued tipp-võistlussuusad uisutehnikale. Ülikiired, kerged ja samas väga stabiilsed. Maksimumpunktid xc-ski.de suusatestis suurte konkurentidega võrreldes!

Puhasta
Tootekood: NRX102SPX20 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Suuskadega saab tutvuda Tartus Nevene poes. Eelneval kokkuleppel saab 192 ja 177 cm pikkuseid suuski Tartus testida. Selleks palun saata e-kiri või tulla poest läbi.

Austria suusatootja Kästle tuliuued tipp-võistlussuusad uisutehnikale. Maksimumpunktid xc-ski.de suusatestis suurte konkurentidega võrreldes! Ülikiired suusad on ühtlasi väga kerged ja stabiilsed. Nauditav sõita nii profisportlasel kui ambitsioonikal harrastajal. Süsiniktoestusega kärgsisu, käsitsi tehtud võistluslihv, Hollowtech 2.0 tehnoloogia. Laius: 41-44-44 mm. Põhjamaterjal: World Cup Race Plus. Struktuur: UW1. Kaal: 491 g / 187 cm suusk. Konstruktsioon: Plus (parim sooritus +10 kuni -10 °C). Sideme kinnitus: NIS.

NB! Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal! Lisa ka oma pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame sobiva paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. Kästle suuskadel on võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on nüüd Kästle väga tugevalt turule naasmas. Kõik Kästle suusad tehakse nende oma tehases kõrgeid kvaliteedinorme järgides. Kästle mäesuuski on toodetud nüüd juba kümmekond aastat. Eesti praegune parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästle’tega! Murdmaasektorisse naasti alles 2019. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja testitulemused on väga positiivsed.

Lisainfo

Pikkus ja jäikus

177 keskmine, 177 jäik, 182 keskmine, 182 jäik, 187 keskmine, 187 jäik, 192 keskmine, 192 jäik

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kästle RX10 2.0 Skate Plus uisusuusad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga