Allahindlus!

Kästle XP20 Skate uisusuusad

359.00 

Suuski tuleb juurde detsembri lõpus või jaanuaris. Uisusuusad aeg-ajalt võistlevale harrastussuusatajale või maratoonarile. Mudel on hästi kontrollitav, kiire ja sobib hästi ka pikkadeks sõitudeks.

Puhasta
Tootekood: NXP20SPX21 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Uisusuusad ambitsioonikale harrastussuusatajale või maratoonarile. Mudel on hästi kontrollitav ja sobib hästi ka pikkadeks sõitudeks. Suuskadel on väga hea juhitavus ja libisemine. Põhjamaterjal ja struktuur on samad nagu tippmudelil. Süsiniktoestusega sisu, käsitsi tehtud võistluslihv, Hollowtech 2.0 tehnoloogia. Laius: 41-44-44 mm. Põhjamaterjal: World Cup Race Plus. Struktuur: UW1. Kaal: 540 g / 185 cm suusk. Konstruktsioon: Plus (parim sooritus +10 kuni -10 °C). Sideme kinnitus: NIS.

NB! Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal! Lisa ka oma pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame sobiva paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. Kästle suuskadel on võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on nüüd Kästle väga tugevalt turule naasmas. Kõik Kästle suusad tehakse nende oma tehases kõrgeid kvaliteedinorme järgides. Kästle mäesuuski on toodetud nüüd juba kümmekond aastat. Eesti praegune parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästle’tega! Murdmaasektorisse naasti alles 2019. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja testitulemused on väga positiivsed.

Lisainfo

Pikkus ja jäikus

177 keskmine, 177 jäik, 185 keskmine, 185 jäik, 193 keskmine, 193 jäik

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kästle XP20 Skate uisusuusad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga