Kästle XP20 Junior Skate uisusuusad

Läbi müüdud! Keskmise taseme uisusuusad noortele.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: NXP20JRSPM21 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Keskmise taseme uisusuusad noortele. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Kästle XP20 Junior on äsja turule tulnud Austria suusatootja uisusuusad noortele. Tegemist on kvaliteetse keskmise taseme mudeliga, mis sobib nii treenivale kui aeg-ajalt võistlevale noorele. Suuskadel on väga hea juhitavus ja libisemine. XP20 süsiniklaminaadiga konstruktsioon on universaalne ja sobib igale ilmale. Suusad on hästi kontrollitavad, hoiavad kindlalt suunda ning nendega on väga lihtne sõita igal tasemel.

Tehniline info

Süsiniktoestusega sisu, universaalne võistluslihv, Hollowtech 2.0 tehnoloogia: kerge nina ja hea kaalujaotus. Laius: 43-45-45 mm. Põhjamaterjal: Race Plus. Struktuur: UM1. Kaal: 460 g / 147 cm suusk. Konstruktsioon: Plus (parim sooritus +10 kuni -10°C). Sideme kinnitus: NIS. Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Uisutehnika suusad valitakse olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest kas endapikkused või kuni 10 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini. 147 cm pikkused suusad on head lapsele pikkuses 140-150 cm, 157 cm suusad 150-160, 167 cm suusad 160-170.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse lapse kehakaal! Lisa ka pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. 1970-1980-ndatel oli bränd maailma tipus. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on Kästle nüüd väga tugevalt areenile naasmas. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt ja esimesed uued mudelid jõudsid suusaradadele 2019. aastal. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kohalikud noorsportlased on juba Kästle suuskadel võitnud mitmeid noortesarja esikohti ja meistritiitleid. Kästle toodab uuesti ka mäesuuski. Eesti parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästletega ja seda ülitugeva konkurentsiga MK-sarjas!

Lisainfo

Pikkus

147 cm, 157 cm, 167 cm