Kästle RX10 2.0 Classic Cold klassikasuusad

Original price was: 609.00 €.Current price is: 365.40 €.

Võistlussuusad külmemale ilmale. 2022-2023 hooaja tippmudel.

Tootekood: NRX102CCX21 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tipptasemel klassikatehnika võistlussuusad miinuskraadidele, parim sooritus mõnest miinuskraadist külmema ilmaga. Traditsiooniline versioon, mida tuleb pidama saamiseks määrida. 2022-2023 hooaja tippmudel on nüüd müügil ahvatleva soodushinnaga. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Kästle RX10 2.0 on hooaja 2022-2023 tippmudel, millega on viimase paari talve jooksul võidetud 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit noorte klassides. Need suusad on olnud mitme Worldloppeti suusamaratoni võitjad ja teinud debüüdi FIS MK-sarjas. Suusad on kiired, väga kerged ja stabiilsed, mistõttu on nendega nauditav sõita nii profisportlasel kui harrastussuusatajal. See mudel sobib kõigile, kes soovivad maksimaalselt head varustust. Cold-versioon on mõeldud kindlalt miinuspoolel olevale ilmale, eriti hea värskemal peeneteralisel lumel. Ka Cold-suusad sobivad kasutamiseks ühe universaalse paarina: need on libisenud null-kraadi ümber väga hästi. Kulbid on paraja kõrgusega, sobivad väga hästi nii tahkete määrete kui kliistrite kasutamiseks.

Tehniline info

Pidamine: määritav
Variatsioon: Cold (parim sooritus -5°C ja külmem)
Pikkused: 188 | 196 | 201 | 206 cm
Jäikused: soft (pehme) | keskmine (medium) | jäik (hard)
Kaal: 490 g / 196 cm suusk
Laius: 41-44-44 mm
Põhjamaterjal: WC Race Cold
Põhjastruktuur: CW1

Konstruktsioon: CAP, kärg, süsinik, printsessipuu, Hollowtech 2.0
Sidemeplaat: Rottefella NIS 3.0.

Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Tutvumine

Suuskadega saab tutvuda Tartus Nevene poes. Eelneval kokkuleppel (ja korraliku suusaraja olemasolul) saab Plus-suuski Tartus testida. Selleks palun saata e-kiri või tulla poest läbi.

Kuidas suuski valida?

Suusad valitakse vastavalt kasutaja kehakaalule ja pikkusele. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Klassikatehnika suusad valitakse tavaliselt olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest endast 15-25 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal ja pikkus! Võimalusel lisa hinnang sõidutehnika valdamisele, tulemustele või eesmärkidele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Pikkus

188 cm, 196 cm, 201 cm, 206 cm