Allahindlus!

Kästle RX10 2.0 Classic Cold klassikasuusad

499.95 

2022. talve mudel! Austria suusatootja Kästle tuliuued tipp-võistlussuusad klassikatehnikale. Ülikiired, kerged ja samas väga stabiilsed.

Puhasta
Tootekood: NRX102CCX21 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Meieni on jõudnud esimesed 2022. aasta talve võistlussuusad! Võimalus osta ja sõita tuleviku-suuskadega enne teisi. Lähemalt tutvuda saab Tartus Nevene poes.

Austria suusatootja Kästle tuliuued tipp-võistlussuusad klassikatehnikale. Ülikiired suusad on ühtlasi väga kerged ja stabiilsed. Nauditav sõita nii profisportlasel kui ambitsioonikal harrastajal. Süsiniktoestusega kärgsisu, käsitsi tehtud võistluslihv, Hollowtech 2.0 tehnoloogia. Laius: 41-44-44 mm. Põhjamaterjal: World Cup Race Cold. Struktuur: UW1. Kaal: 490 g / 196 cm suusk. Konstruktsioon: Plus (parim sooritus -5 kuni -30 °C). Sideme kinnitus: NIS.

NB! Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal! Lisa ka oma pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame sobiva paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. Kästle suuskadel on võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on nüüd Kästle väga tugevalt turule naasmas. Kõik Kästle suusad tehakse nende oma tehases kõrgeid kvaliteedinorme järgides. Kästle mäesuuski on toodetud nüüd juba kümmekond aastat. Eesti praegune parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästle’tega! Murdmaasektorisse naasti alles 2019. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja testitulemused on väga positiivsed.

Lisainfo

Pikkus ja jäikus

196 keskmine, 206 pehme

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kästle RX10 2.0 Classic Cold klassikasuusad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga