Allahindlus!

Kästle XP30 Classic Skin klassikasuusad

226.85 

Keskmise taseme klassikasuusad harrastajale. Skin-mudel.

Tootekood: NXP30CSX22 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Keskmise taseme klassikasuusad harrastajale. Skin-mudel. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Kästle XP30 on äsja turule tulnud Austria suusatootja keskmise klassi suusad klassikatehnikale. Määrdevaba skin-versioon. Tegemist on väga populaarse keskmise taseme mudeliga, millel on kvaliteetne hea libisemisega põhi ja tugev konstruktsioon. Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Mudel sobib hästi head varustust hindavale harrastajale, samuti alustajale. Süsiniktoestusega konstruktsioon pakub kindlat toetuspinda, millel on kindel tasakaalu hoida. Kvaliteetne sintratud grafiitpõhi tagab hea libisemise kõikides oludes ja hoiab hästi määret. Need on skin-suusad, mille pidamisaladel on karvaribad. Need peavad peaaegu iga ilmaga ega vaja määrimist. Karvaribad on vahetatavad.

Tehniline info

Süsiniktoestusega kärgsisu, käsitsi tehtud võistluslihv, Hollowtech 2.0 tehnoloogia: kerge nina ja hea kaalujaotus. Laius: 43-45-45 mm. Põhjamaterjal: Race Plus. Struktuur: UM1. Kaal: 625 g / 196 cm suusk. Konstruktsioon: Skin (+10 kuni -30°C). Sideme kinnitus: NIS. Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Igasuguste suuskade valimisel on kõige olulisem võtta arvesse suusataja kaalu. Kehakaalule vastavus on olulisem kui suusa pikkus. Õigesti valitud suusad on kiiremad, neid on lihtsam juhtida ning pidama saada. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Klassikatehnika suusad valitakse olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest endast 10-25 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, kergem sõita ja laskumistel jäljes püsida. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal! Lisa ka oma pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. 1970-1980-ndatel oli bränd maailma tipus. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on Kästle nüüd väga tugevalt areenile naasmas. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt ja esimesed uued mudelid jõudsid suusaradadele 2019. aastal. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kohalikud noorsportlased on juba Kästle suuskadel võitnud mitmeid noortesarja esikohti ja meistritiitleid. Kästle toodab uuesti ka mäesuuski. Eesti parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästletega ja seda ülitugeva konkurentsiga MK-sarjas!

Lisainfo

Pikkus

188 cm, 196 cm, 204 cm