Kästle XP30 Classic Skin klassikasuusad (2022)

Original price was: 349.00 €.Current price is: 244.30 €.

Keskmise taseme skin-suusad harrastajale. 2022-2023 hooaja mudel.

Tootekood: NXP30CSX22 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Keskmise taseme klassikasuusad, mis sobivad harrastussuusatajale ja alustajale regulaarseks treenimiseks. See on skin-mudel, millel pidamismäärdeid ei kasutata. 2022-2023 hooaja mudel on nüüd müügil ahvatleva soodushinnaga. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Tegemist on populaarsete keskmise taseme skin-suuskadega, millel on kvaliteetne põhi ja tugev konstruktsioon. Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Mudel sobib aktiivsele harrastussuusatajale, samuti alustajale. Süsiniktoestusega konstruktsioon pakub kindlat toetuspinda, millel on kindel tasakaalu hoida. Kvaliteetne paagutatud grafiitpõhi tagab hea libisemise kõikides oludes ja hoiab hästi määret. Need on skin-suusad, mille pidamisaladel on karvaribad. Need peavad peaaegu iga ilmaga ega vaja määrimist. Karvaribad on vahetatavad.

Tehniline info

Pidamine: skin
Variatsioon: Plus (universaalne)
Pikkused: 180 | 188 | 196 | 204 cm
Jäikused: keskmine (medium) | jäik (hard)
Kaal: 625 g / 196 cm suusk
Laius: 43-45-45 mm
Põhjamaterjal: Race Plus
Põhjastruktuur: UM1

Konstruktsioon: CAP, süsinik, fiiberklaas, printsessipuu, pappel
Sidemeplaat: Rottefella NIS 3.0.

Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Suusad valitakse vastavalt kasutaja kehakaalule ja pikkusele. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Klassikatehnika suusad valitakse tavaliselt olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest endast 15-25 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal ja pikkus! Võimalusel lisa hinnang sõidutehnika valdamisele, tulemustele või eesmärkidele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Pikkus

180 cm, 188 cm, 196 cm, 204 cm