Alpina Action Skate suusasaapad, nr 40

Original price was: 228.00 €.Current price is: 182.40 €.

Uisusaapad harrastussuusatajale.

Tootekood: 11AC525321-T02T Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kesktaseme suusasaapad uisutehnikas suusatamiseks. Need mugavad saapad on sportliku disainiga ning sobivad hästi harrastussuusatajale, kes eelistab mugavust, kuid soovib aeg-ajalt ka kiiresti suusatada. Võistlussaabastega võrreldes on need pehmemad ja mugavamad, sobides enamikule väga hästi. Uisusaabastele omaselt on tald jäik. Stabiilsust lisab kõrge sääretugi, mille saab fikseerida ümber jala takjakinnitusega. Ilmastiku ja lume vastu kaitseb jalgu saabast tervenisti kattev pealis, mis ulatub kõrgele ja on lukuga suletav.

– Jäik tald
– Plastist küljetoed
– Plastist kannatugevdus
– Pealismaterjal on ühes tükis
– Kanna täppisfikseering
– Veekindel pealismaterjal ja lukk
– Anatoomiline sisevooderdus
Thinsulate isolatsioon

Kästle suuskadele soovitame valida Rottefella Xcelerator või Performance Skate sidemed, mis sobivad nende saabastega ideaalselt. Saabastel on NNN-tald, mis sobib kokku kõikide kaasaegsete suusasidemetega (Rottefella, Fischer, Rossignol, Salomon Prolink jm). Need saapad ei sobi vaid vanemate SNS-sidemetega.

Alpina on üle maailma tuntud suusasaabaste tootja Sloveeniast. Alpina saabastega on nopitud sadu medaleid nii murdmaa- kui ka laskesuusatamises. Vaid mõned nimed tuntumatest sõitjatest: Simon Eder, Charlotte Kalla, Nadine Fähndrich, Stina Nilsson, Dominik Landertinger, Benjamin Weger, Tuuli Tomingas jne.

Lisainfo

Suurus

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47