Alpina T 10 suusasaapad

Original price was: 118.00 €.Current price is: 94.40 €.

Klassikasaapad harrastussuusatajale.

Tootekood: 11AD755357-T02T Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soodsad suusasaapad klassikatehnikas suusatamiseks. Need on sportliku disainiga ja mugavad, sobides hästi harrastussuusatajale iga ilmaga kasutamiseks. Klassikasaabastele omaselt on tald elastne, võimaldades lihtsasti üle päka tõugata. Ilmastiku ja lume vastu kaitseb jalgu saabast tervenisti kattev neopreenist pealis, mis on lukuga suletav. Thinsulate soojustus hoiab jalad soojad ja kuivad ka külmema ilma või kõrge õhuniiskuse korral.

– Pehme tald
– Veekindel pealismaterjal
Thinsulate soojustus
– Kiirkinnitussüsteemiga
– Kannatugevdusega

Kästle suuskadele soovitame valida Rottefella Xcelerator või Performance Skate sidemed, mis sobivad nende saabastega ideaalselt. Saabastel on NNN-tald, mis sobib kokku kõikide kaasaegsete suusasidemetega (Rottefella, Fischer, Rossignol, Salomon Prolink jm). Need saapad ei sobi vaid vanemate SNS-sidemetega.

Alpina on üle maailma tuntud suusasaabaste tootja Sloveeniast. Alpina saabastega on nopitud sadu medaleid nii murdmaa- kui ka laskesuusatamises. Vaid mõned nimed tuntumatest sõitjatest: Simon Eder, Charlotte Kalla, Nadine Fähndrich, Stina Nilsson, Dominik Landertinger, Benjamin Weger, Tuuli Tomingas jne.

Lisainfo

Suurus

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46