Alpina R SK SM rullsuusasaapad

Original price was: 199.90 €.Current price is: 159.92 €.

Suvised suusasaapad uisutehnikas rullsuusatamiseks. Nr 43-47.

Tootekood: 11SR53521 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Rullsuusasaapad suvel uisutehnikas suusatamiseks. Nendel spetsiaalselt rullsuusatamiseks mõeldud saabastel puudub umbne pealis. Õhku läbilaskev konstruktsioon ja võrkkangas tagavad hea ventilatsiooni ning jalgadel on mõnusam tunne ka suvises soojuses. Jalad higistavad vähem ja niiskus saab saapast eralduda. Sellegipoolest on saapad vastupidavad ja parajalt polsterdatud, et neis oleks mugav ning kindel suusatada. Saapad on mõeldud kasutamiseks kevadest sügiseni, need on sportliku disainiga ning sobivad hästi igal tasemel harrastussuusatajale. Uisusaabastele omaselt on tald jäik. Stabiilsust lisab kõrge sääretugi, mille saab fikseerida ümber jala takjakinnitusega. Kinnitamine alt käib paeltega.

– Jäik tald
– Plastist küljetoed
– Plastist kannatugevdus
– Kanna täppisfikseering
– Anatoomiline sisevooderdus
Ortholite sisetallad

Saabastel on NNN-tald, mis sobib kokku kõikide kaasaegsete suusasidemetega (Rottefella, Fischer, Rossignol, Salomon Prolink jm). Need saapad ei sobi vaid vanemate SNS-sidemetega.

Alpina on üle maailma tuntud suusasaabaste tootja Sloveeniast. Alpina saabastega on nopitud sadu medaleid nii murdmaa- kui ka laskesuusatamises. Vaid mõned nimed tuntumatest sõitjatest: Simon Eder, Charlotte Kalla, Nadine Fähndrich, Stina Nilsson, Dominik Landertinger, Benjamin Weger, Tuuli Tomingas jne.

Lisainfo

Suurus

43, 44, 45, 46, 47