Alpina Race Classic suusasaapad

Original price was: 218.00 €.Current price is: 174.40 €.

Kvaliteetsed klassikasaapad harrastussuusatajale.

Tootekood: 53751K Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kvaliteetsed kesktaseme suusasaapad klassikatehnikas suusatamiseks. Need mugavad saapad on sportliku disainiga ning sobivad hästi harrastussuusatajale, kes eelistab mugavust, kuid soovib aeg-ajalt ka kiiresti suusatada. Võistlussaabastega võrreldes on need pehmemad ja mugavamad, sobides enamikule väga hästi. Klassikasaabastele omaselt on tald elastne. Ilmastiku ja lume vastu kaitseb jalgu saabast tervenisti kattev pealis, mis ulatub kõrgele ja on lukuga suletav.

– Elastne tald
– Plastist kannatugevdus
– Pealismaterjal on ühes tükis
– Kanna täppisfikseering
– Veekindel pealismaterjal ja lukk
– Anatoomiline sisevooderdus
Thinsulate isolatsioon

Kästle suuskadele soovitame valida Rottefella Xcelerator või Performance Skate sidemed, mis sobivad nende saabastega ideaalselt. Saabastel on NNN-tald, mis sobib kokku kõikide kaasaegsete suusasidemetega (Rottefella, Fischer, Rossignol, Salomon Prolink jm). Need saapad ei sobi vaid vanemate SNS-sidemetega.

Alpina on üle maailma tuntud suusasaabaste tootja Sloveeniast. Alpina saabastega on nopitud sadu medaleid nii murdmaa- kui ka laskesuusatamises. Vaid mõned nimed tuntumatest sõitjatest: Simon Eder, Charlotte Kalla, Nadine Fähndrich, Stina Nilsson, Dominik Landertinger, Benjamin Weger, Tuuli Tomingas jne.

Lisainfo

Suurus

39, 40, 41, 44, 45, 46