Red Creek Külm fluorivaba parafiin, 140 g

29.95 

Norra suusakoondise treeningparafiin miinuskraadidele -1…-20º.

Tootekood: RC1095 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Universaalne treeningparafiin miinuskraadidele -1…-20º. Väga kvaliteetne, hea kulumiskindluse ja libisemisega. Lihtne sulatada. Täidab suusapõhja struktuuri ühtlaselt ja jätab läikiva pinna. Seda parafiini kasutab Norra suusakoondis igapäevasteks treeninguteks. Sobib igasugustele oludele ja on treeningparafiini kohta üllatavalt hea libisemisega! Valmistatud Rootsis.
Kasutamine

Sulata parafiini suusapõhjale, aja see määrderauaga ühtlaselt laiali. Määrderaua orienteeruv temperatuur 145 kraadi. Pärast laialiajamist lase suuskadel jahtuda. Seejärel kaabi üleliigne parafiinikiht sikliga maha (parafiini on lihtsam maha kaapida, kui suusapõhi on veel soe. Proovi nii, kui jahtunud suusaga on keeruline). Harja suusapõhja põhjalikult jäiga nailonharjaga või Red Creek hobujõhv- ja peene nailonharjaga.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 213.93 eurot / kg.