Allahindlus!

Red Creek Soe fluorivaba vedel parafiin, 90 ml

23.36 

Vedel treeningparafiin soojadele ilmadele +15…+1º.

Tootekood: RC1103 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Vedel treeningparafiin soojadele ilmadele +15…+1º. Sisaldab mustust hülgavaid osakesi ja toimib hästi märjal ja/või määrdunud lumel. Väga kvaliteetne, hea kulumiskindluse ja libisemisega. See on lihtsamini kasutatav alternatiiv traditsioonilistele sulatatavatele parafiinidele. Täidab suusapõhja struktuuri ühtlaselt ja jätab läikiva pinna. Tänapäevased vedelad parafiinmäärded on väga hea kulumiskindlusega. See toode on kasutusel ka Norra suusakoondises. Sobib igasugustele oludele ja on treeningparafiini kohta üllatavalt hea libisemisega! Valmistatud Rootsis.

Kasutamine

Enne kasutamist loksuta pudelit põhjalikult! Tilguta vedelikku suusapõhja libisemisalale ja aja puhta riide, paberi või naturaalse korgiga laiali. Lase kuivada ca 30 min. Seejärel harja üleliigne kuivanud kiht põhjalikult nailonharjaga maha.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 288.33 eurot / liiter.