Red Creek Soe fluorivaba vedel parafiin, 90 ml

Original price was: 25.95 €.Current price is: 23.36 €.

Vedel libisemismääre soojadele ilmadele +15…+1º.

Kirjeldus

Vedel libisemismääre soojadele ilmadele +15…+1º. Sisaldab mustust hülgavaid osakesi ja toimib hästi eelkõige märjal ja/või määrdunud lumel. Väga kvaliteetne ja üllatavalt hea kulumiskindluse ja libisemisega! Kui tahad asjad lihtsana hoida, siis vali see toode, kasuta seda alati, kui ilm on soe, ja naudi üle keskmise libisemist. See toode on kasutusel ka Norra ja Rootsi suusakoondistes igapäevase treeningparafiinina. Vedel parafiin on mugavamalt kasutatav alternatiiv traditsioonilistele sulatatavatele parafiinidele, seesama Red Creek Soe musta värvi parafiin lahustatud kujul. Täidab suusapõhja struktuuri ühtlaselt ja jätab läikiva pinna. Tänapäevased vedelad parafiinmäärded on väga hea kulumiskindlusega, määri uuesti iga 50 km tagant. Valmistatud Rootsis.

Kasutamine

Enne kasutamist loksuta pudelit põhjalikult, et määrde konsistents oleks ühtlane. Kanna määre suusapõhja libisemisalale ja aja puhta käsna, riide, kiudpaberi või naturaalse korgiga laiali. Lase kuivada toatemperatuuril 20-30 min. Kuivamist saab kiirendada kuumapuhuriga ettevaatlikult soojendades või kasutades roto-vilti, meriinovilla vms. Seejärel harja üleliigne kuivanud kiht põhjalikult nailonharjaga maha. Nüüd on suusad sõiduvalmis.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 288.33 eurot / liiter.