Allahindlus!

Red Creek kõva fluorivaba kruntparafiin, 70 g

17.96 

Väga kulumiskindel krunt ilmale vastava parafiini alla.

Tootekood: RC1066 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Väga kulumiskindel krunt ilmale vastava parafiini alla. Kruntparafiin parandab oluliselt igasuguste libisemismäärete vastupidavust. Seda tasub kasutada kulutavates oludes (kuiv, külm, jäine) või pikkadel distantsidel (nt suusamaratonid). Täidab suusapõhja struktuuri ühtlaselt ja jätab ideaalse aluspinna oludele vastava parafiiniga katmiseks. Valmistatud Rootsis.
Kasutamine

Sulata parafiini suusapõhjale, aja see määrderauaga ühtlaselt laiali. Määrderaua orienteeruv temperatuur 150 kraadi. Pärast laialiajamist hakka kohe parafiinikihti maha kaapima ehk sikeldama, kuni suusk on veel soe. Nii on töö kergem. Nüüd lase jahtuda. Harja jahtunud suusapõhja põhjalikult jäiga nailonharjaga või Red Creek hobujõhvharjaga. Nüüd on suusapõhjad krunditud ja võid jätkata ilmale vastava parafiiniga määrimist.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 285 eurot / kg.