Red Creek kõva fluorivaba kruntparafiin, 70 g

Original price was: 19.95 €.Current price is: 17.96 €.

Maailma kõige kulumiskindlam kruntparafiin ilmale vastava parafiini aluskihiks.

Tootekood: RC1066 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Maailma kõige kulumiskindlam kruntparafiin, mida kasutatakse ilmale vastava parafiini aluskihina, et tagada selle maksimaalne kulumiskindlus. See kruntparafiin sobib kõikide tootjate parafiinide alla ja parandab oluliselt nende vastupidavust. Seda tasub kasutada kulutavates oludes (kuiv, külm, jäine) või pikkadel distantsidel (nt suusamaratonid). Alla 50 km distantsidele on see isegi liiast, siis eelista pigem Red Creeki vedelat kruntmääret. Krunt täidab suusapõhja struktuuri ühtlaselt ja jätab ideaalse aluspinna oludele vastava parafiiniga katmiseks. Vaatamata ületamatule kulumiskindlusele, on seda toodet väga lihtne kasutada. Valmistatud Rootsis.

Kasutamine

Kanna parafiin suusapõhjale, surudes tükki vastu kuuma rauda ja siis tõmmates sulanud otsaga üle suusapõhja. Nüüd aja põhjale kantud parafiinikiht määrderauaga ühtlaselt laiali. Määrderaua orienteeruv temperatuur 150 kraadi. Pärast laialiajamist hakka kohe parafiinikihti maha kaapima ehk sikeldama, kuni suusk on veel soe. Kasuta teravate servadega kaabitsat. Nii on töö kerge. Alles nüüd lase paar minutit jahtuda. Harja jahtunud suusapõhja esmalt metallharjaga ja siis jäiga nailon- või hobujõhvharjaga. Nüüd on suusapõhjad krunditud ja võid jätkata ilmale vastava parafiiniga määrimist.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 285 eurot / kg.