Red Creek Sinine fluorivaba vedel võistlusparafiin, 90 ml

Original price was: 49.95 €.Current price is: 44.96 €.

Vedel fluorivaba võistlusparafiin teralisele ja kunstlumele vahemikus +2…-12º.

Kirjeldus

Fluorivaba vedel võistlusmääre teralisele ja kunstlumele temperatuurivahemikus +2…-12º. Kvaliteetne, väga hea kulumiskindluse ja libisemisega. See on profitasemel fluorivaba võistlusmääre, mida kasutavad kõik juhtivad suusakoondised sh Norra ja Rootsi. Valmistatud Rootsis.

Võistlusteks määrimise näide

1. kiht: Red Creek kruntparafiin (kuni 50 km distantsile piisab vedelast, pikematele sõitudele tahke), 2. kiht: Red Creek Külm / Lilla tahke parafiin (sulatatud), 3. kiht: Red Creek vedel võistlusparafiin, mis on valitud vastavalt oludele.

Kasutamine

Enne kasutamist loksuta pudelit põhjalikult, et määrde konsistents oleks ühtlane. Kanna määre suusapõhja libisemisalale ja aja puhta käsna, riide, kiudpaberi või naturaalse korgiga laiali. Lase kuivada toatemperatuuril 20-30 min. Kuivamist saab kiirendada kuumapuhuriga ettevaatlikult soojendades või kasutades roto-vilti, meriinovilla vms. Seejärel harja üleliigne kuivanud kiht põhjalikult nailonharjaga maha. Nüüd on suusad sõiduvalmis.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 555 eurot / liiter.