Red Creek Sinine fluorivaba vedel võistlusparafiin, 90 ml

49.95 

Vedel fluorivaba võistlusparafiin teralisele ja kunstlumele vahemikus +2…-12º.

Laost otsas

Tootekood: RC1120 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Universaalne fluorivaba vedel võistlusparafiin teralisele ja kunstlumele temperatuurivahemikus +2…-12º. Väga kvaliteetne, hea kulumiskindluse ja libisemisega. Tipptasemel võistlusmääre, mida on lubatud kasutada ka fluorivabadel suusasõitudel. See on lihtsamini kasutatav alternatiiv traditsioonilistele sulatatavatele parafiinidele. Toode on kasutusel ka Norra suusakoondises. Valmistatud Rootsis.

Kasutamine

Enne kasutamist loksuta pudelit põhjalikult! Tilguta vedelikku suusapõhja libisemisalale ja aja puhta riide, paberi või naturaalse korgiga laiali. Lase kuivada ca 30 min. Seejärel harja üleliigne kuivanud kiht põhjalikult nailonharjaga maha.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 555 eurot / liiter.