Red Creek Soe fluorivaba parafiin, 70 g

Original price was: 19.95 €.Current price is: 17.96 €.

Norra suusakoondise treeningparafiin soojadele ilmadele +10…-2º.

Kirjeldus

Treeningparafiin soojadele ilmadele +10…-2º. Tumeda lisandiga parafiin sisaldab mustust hülgavaid osakesi ja toimib hästi märjal ja/või määrdunud lumel. Väga kvaliteetne, üllatavalt hea kulumiskindluse ja libisemisega. Vali see toode Red Creeki Külma parafiini kõrvale ja kõik ilmad on kaetud. Seda parafiini kasutab Norra suusakoondis treeninguteks pehmematel ilmadel. Lihtne sulatada. Täidab suusapõhja struktuuri ühtlaselt. Valmistatud Rootsis.

Kasutamine

Sulata parafiini suusapõhjale, aja see määrderauaga ühtlaselt laiali. Määrderaua orienteeruv temperatuur 140 kraadi. Pärast laialiajamist lase suuskadel jahtuda. Seejärel kaabi üleliigne parafiinikiht sikliga maha. Harja suusapõhja põhjalikult jäiga nailonharjaga või Red Creek hobujõhv- ja peene nailonharjaga.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 213.93 eurot / kg.