Red Creek Kuldne peen terashari

Original price was: 79.95 €.Current price is: 71.96 €.

Ülipeenikeste harjastega terashari suusapõhja süvapuhastamiseks.

Tootekood: RC060 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Ülipeenikeste harjastega terashari suusapõhja struktuuri maksimaalselt sügavaks puhastamiseks. Kõige efektiivsem hari põhja puhastamiseks, parafiinijääkide väljaharjamiseks, struktuuri esiletoomiseks. Hari ei kahjusta suusapõhja ega tekita mikrokriimustusi. Pärast harja kasutamist on põhja poleerimine kiire ja lihtne. Erinevalt väikesest peenest terasharjast on selle harjased sirged ja tihedalt puntides koos. Kiu mõõdud 0,05 x 10 mm. Väga kulumiskindel, investeering aastateks. Nii peenete harjastega terasharjad on seni olnud kõrge tootmiskulu tõttu saadaval vaid väikseformaadilistena (art nr 045), Kuldne on esimene sellisel tasemel täismõõduline käsihari maailmas.

Nõuandeid käsiharjade kasutamiseks: harjamisel ära avalda harjale väga tugevat jõudu (nt keharaskust). Liiga suure surve tagajärjel vajuvad harjased laiali ega ole efektiivsed. Lase harjaste otstel oma tööd teha. Harja, kuni suusapõhjast ei eraldu enam määrdetolmu, struktuur on nähtav ja ühtlaselt sile. Kui põhjal on tasapinnast kõrgemad parafiinilaigud, siis kasuta veelkord siklit. Hobujõhv- ja nailonharju võib kasutada edasi-tagasi harjates, kuid soovitatav on teha tugevamad harjamised ühes suunas eest tahapoole. Metallharju on mõistlik kasutada vaid ühes suunas. Tee harja pealisele markeriga nool, mis näitab harjamise suunda. Niiviisi püsib hari heas seisukorras ja on tõhusam. Harja metallharjaga alati libisemise suunas (eest taha). Harju saab puhastada, harjates puhast lauaserva nii, et tolm välja paiskub. Harja võib kasta lumme ning hõõruda vastu teist harja. Väga määrdunud harju võib leotada määrde-eemaldusvedelikus ning seejärel põhjalikult loputada.

Red Creek suusahooldusharju peetakse maailma parimateks. Neid iseloomustab töötlemistäpsus, kõrge kvaliteedistandard, efektiivsus, kulumiskindlus. Teisisõnu saab Red Creek harjadega teha suusahooldust senisest kiiremini, kulutada selleks vähem energiat ja saavutada seejuures parem tulemus. Tugevad ja tihedad harjased kestavad kaua ja nii jätkub töövahendit pikaks ajaks. Red Creek harju kasutab enamik suusakoondiste hooldemeestest. Kõik harjad on valmistatud Rootsis.