Red Creek fluorivaba kruntvedelik, 90 ml

Original price was: 25.95 €.Current price is: 23.36 €.

Väga kulumiskindel vedel kruntparafiin ilmale vastava parafiini aluskihiks.

Kirjeldus

Kõige kulumiskindlam vedel kruntparafiin, mida kasutatakse ilmale vastava parafiini aluskihina, et tagada selle pikk kulumiskindlus. See kruntparafiin sobib kõikide tootjate parafiinide alla ja parandab oluliselt nende vastupidavust. Seda tasub kasutada kulutavates oludes (kuiv, külm, jäine) või pikkadel distantsidel (nt suusamaratonid). Üle 50 km distantsidele tasub eelistada sulatatavat kruntparafiini. Krunt täidab suusapõhja struktuuri ühtlaselt ja jätab ideaalse aluspinna oludele vastava parafiiniga katmiseks. Vaatamata ületamatule kulumiskindlusele, on seda toodet väga lihtne kasutada. Valmistatud Rootsis.

Kasutamine

Enne kasutamist loksuta pudelit põhjalikult, et kruntmäärde konsistents oleks ühtlane. Kanna määre suusapõhja libisemisalale ja aja puhta käsna, riide, kiudpaberi või naturaalse korgiga laiali. Lase kuivada toatemperatuuril 20-30 min. Kuivamist saab kiirendada kuumapuhuriga ettevaatlikult soojendades või kasutades roto-vilti, meriinovilla vms. Seejärel harja üleliigne kuivanud kiht esmalt metallharja ja siis jäiga nailon- või hobujõhvharjaga maha. Nüüd on suusad valmis ilmale vastava määrde pealekandmiseks.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 288.33 eurot / liiter.