Allahindlus!

Red Creek fluorivaba kruntvedelik, 90 ml

23.36 

Kulumiskindel vedel kruntparafiin ilmale vastava parafiini alla.

Tootekood: RC1064 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Kulumiskindel krunt ilmale vastava parafiini alla. Kruntparafiin parandab oluliselt igasuguste libisemismäärete vastupidavust. Seda tasub kasutada kulutavates oludes (kuiv, külm, jäine) või pikkadel distantsidel (nt suusamaratonid). Täidab suusapõhja struktuuri ühtlaselt ja jätab ideaalse aluspinna oludele vastava parafiiniga katmiseks. Vedel parafiin on lihtsamini kasutatav alternatiiv traditsioonilistele sulatatavatele parafiinidele. Valmistatud Rootsis.

Kasutamine

Enne kasutamist loksuta pudelit põhjalikult! Tilguta vedelikku suusapõhja libisemisalale ja aja puhta riide, paberi või naturaalse korgiga laiali. Lase kuivada ca 30 min. Seejärel harja üleliigne kuivanud kiht põhjalikult nailonharjaga maha. Nüüd määri suuski ilmale vastava määrdega.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 288.33 eurot / liiter.