Nevene Skate 2.0 rullsuusad

129.00 185.00 

UUS! Turu parima hinna-kvaliteedi suhtega rullsuusad uisutehnikale. Superhind!

Tootekood: NS100 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

100 mm ratastega rullsuusad uisutehnikas treenimiseks. Kõige soodsam ja ühtlasi parima hinna-kvaliteedi suhtega mudel! Valmistatud Euroopas! Katsetatud ja töökindlaks tunnistatud koondisetasemel suusatajate poolt. Uudisena on Nevene 2023. aasta mudelil Skate 2.0 madaldatud raskuskeskmega raam ja porikaitsed! Selle mudeli suurimaks plussiks on selle rattad: need on väga hea kulumiskindluse ja õige suusalähedase kiirusega, sama head nagu kaks korda enam maksvatel suuskadel. Väga hea valik kõikidele täiskasvanutele või kogenud noortele alates 13. eluaastast.

Nevene rullsuuskade eelised

– parima kulumiskindlusega rattad turul,
– suusalähedane kiirus, valikus ka kiirem ja aeglasem,
– madal raskuskese = stabiilsem sõit,
– üks kergemaid alumiiniumist mudeleid turul,
– sobib kuni 100 kg-le,
– porikaitsed standardvarustuses,
– täielikult temperatuuri- ja ilmastikukindel
– turu kõige soodsamate seas,
– Euroopa toode (mitte Hiina või Venemaa)

Omadused

Nevene rullsuuskadel on maailmas kõige kulumiskindlamateks ja vastupidavamateks tunnistatud spetsiaalsed rullsuusarattad, millel on kummist veerepind ja tugev alumiiniumist rumm. Samu rattaid kasutavad oma rullsuuskadel paljud tuntud rullsuusatootjad sh Swenor, Swix, Fischer. Rattad on hea haarduvusega, sobivad kasutamiseks kogu lumevaba perioodi jooksul, olgu tegemist miinuskraadidega või üle 30-kraadise kuumaga. Rullsuusad on ilmastikukindlad ja võimaldavad treenida kasvõi lausvihmas. Kõik rattad veerevad suletud hooldusvabadel kuullaagritel. Raam on valmistatud alumiiniumist ja spetsiaalselt rullsuuskade jaoks freesitud profiiliga, mis kannab kuni 100 kg raskusi suusatajaid ning on samas kerge. Telgedevaheline kaugus on 620 mm, mis on optimaalne pikkus õige suusatehnika rakendamisele kaasaaitamiseks.

Kiirus

Rattad on saadaval kolmes kiiruses. Kiirus tähisega nr 1: kõige väiksem veeretakistus, nagu suusatamine jäisel rajal. Kiirus nr 2: keskmine kiirus, nagu suusatamine tavalisel hästi ettevalmistatud rajal, kõige populaarsem, 90% valib just selle. Kiirus nr 3: kõige raskem veeremine, võrreldav suusatamisega värskel või märjal lumel, eeldab intensiivsemat tööd ja on sobilik sportlastele. Vali sobiv kiirus menüüst.

Tehnilised andmed

Kaal: koos porikaitsetega 1,53 kg / paar
Raam: alumiinium
Raami telgedevaheline kaugus: 620 mm
Raami laius: 40 mm
Raami kõrgus maapinnast: 35 mm
Sõitja kõrgus maapinnast: 55 mm
Rattad: kummist veerepind, alumiiniumist rumm, 100 x 24 mm
Kiirus: kiirem (nr 1), keskmine (nr 2) või aeglane (nr 3)
Laagrid: ilmastikukindlad 608 2RS kuullaagrid
Päritolumaa: Eesti

Miks Nevene rullsuusad?

Nevene pakub suurt valikut väga häid ja tunnustatud rullsuuski. Need on enamasti keskmises või kõrgemas hinnaklassis. Oleme alati pidanud oluliseks pakkuda head varustust igale suusasõbrale, ka neile, kelle eelarve on väiksem. Meie oma kogemus odavate Vene ja Hiina päritolu rullsuuskadega on olnud halb: nende raamid on purunenud, laagrid pole veekindlad, rattad kuluvad väga kiiresti või ei ole õige kiirusega. Seetõttu oleme otsustanud neid mitte müüa. Lahendusena asusime rullsuuski ise komplekteerima ja nii sündisidki Nevene nime kandvad treeningvahendid. Oma suuskadel kasutame ainult äraproovitud töökindlaid detaile ja neid ise kokku pannes hoiame hinna madalal. Nevene rullsuuski saab ette teatamisel Nevene poe juures proovida. Tule ja veendu nende toimivuses ise.

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali sobivad menüüst. Meie poolt pakutavad sidemed sobivad kõikidele tänapäevastele suusasaabastele (Alpina, Fischer, Rossignol, Madshus, Salomon Prolink jne). Kui sul on vanemad Salomon SNS-saapad, siis nendele meil sidemeid pakkuda ei ole. Kui suuski hakkavad kasutama mitmed sõitjad, kelle jalanumber erineb enam kui kolme numbri võrra, siis vali Prolink sidemed, millel on täispikkuses tallaplaat. Muul juhul on parem variant Rottefella Rollerski, mille kannaplaat reguleeritakse paika saapasuuruse järgi. Palun kirjuta selleks tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad. Kui osta rullsuuskadega koos sidemed, siis on nende paigaldus tasuta.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) pikemaks ajaks seisma. Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja lahti võtta ega eraldi määrida. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tasub need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro

Kiirus

kiirem (nr 1), keskmine (nr 2), aeglane (nr 3)