Allahindlus!

Nevene Skate 100 rullsuusad

125.00 185.00 

Nevene poolt valmistatud rullsuusad uisutehnikale. Parim hinna-kvaliteedi suhe. Pikk alumiiniumraam ja väga vastupidavad rullsuusarattad (100 x 24 mm). Enimmüüdud mudel.

Puhasta
Tootekood: NS100 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Nevene poolt valmistatud rullsuusad uisutehnikas suusatamiseks. Kvaliteetne ja vastupidav mudel igal tasemel treenimiseks. Parim hinna ja kvaliteedi suhe. Rattad on sama head nagu kaks korda enam maksvatel suuskadel.

Omadused. Rataste veeremiskiirus on sarnane lumesuuskade libisemise kiirusega nö keskmistes oludes pressitud lumel. Nevene rullsuuskadel on maailmas kõige kulumiskindlamateks ja vastupidavamateks tunnistatud spetsiaalsed rullsuusarattad, millel on kummist veerepind ja alumiiniumist rumm. Samu rattaid kasutavad oma rullsuuskadel paljud tuntud rullsuusatootjad sh Swenor, Swix, Fischer, FFS. Rattad on hea haarduvusega, sobivad kasutamiseks kogu lumevaba perioodi jooksul, olgu tegemist miinuskraadidega või üle 30-kraadise kuumaga. Rullsuusad on ilmastikukindlad ning sobivad kasutamiseks kasvõi lausvihmas. Kõik rattad veerevad suletud hooldusvabadel kuullaagritel. Raam on valmistatud alumiiniumist. Telgedevaheline kaugus on 620 mm, mis on optimaalne pikkus õige suusatehnika rakendamisele kaasaaitamiseks.

Kui otsid kiireid, väga kiire veeremisega rullsuuski, siis vaata mudelit Nevene Skate R.

Skate 100 ja Skate 80 mudelite võrdlus. Mudelite Skate 100 ja 80 ainuke erinevus on rataste läbimõõdus. Vastavalt mudeli nimele on see kas 100 või 80 mm. Mudel Skate 100 on suuremate rataste tõttu pisut vabama veeremisega kui Skate 80, neelab paremini teekonarlusi ning kulub aeglasemalt. Võrreldes mudeliga Skate 100 on Skate 80-l lihtsam tasakaalu hoida, seetõttu on see eelistatum valik noortele või algajatele. Samuti on Skate 80 paari kohta 200 grammi kergem.

Tehnilised andmed

Kaal: 1,5 kg / paar
Raam: alumiinium
Raami telgedevaheline kaugus: 620 mm
Raami laius: 40 mm
Raami kõrgus maapinnast: 40 mm
Sõitja kõrgus maapinnast: 60 mm
Rattad: kummist veerepind, alumiiniumist rumm, 100 x 24 mm
Kiirus: keskmine, lumesuuskade kiiruse analoog
Valmistajamaa: Eesti

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos porikaitsete või sidemetega, siis palun vali sobivaimad parempoolsest menüüst. Samuti palun kirjuta tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Seda on tarvis sideme õige asendi jaoks. Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad.

Soovi korral võid juurde tellida täiskomplekti kiireid võistlusrattaid koos hooldusvabade laagrite ja vahepuksidega (tee valik menüüs). Need on täpselt samad rattad, mis Nevene Skate R rullsuuskadel ja täiskomplektsuses. Kuna Nevene Skate raamid on samad, siis saab lisakomplekti ratastega endale justkui kaks paari rullsuuski – ühed aeglased, teised kiired. Rataste vahetamine on lihtne – poltide lahtikeeramiseks kasuta tavalist nr 10 võtit.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. Rattasüdamikele (laagritele) võib piserdada vedelat määrdeainet, et hoida eemal niiskust, kuid üleliigne tuleb kindlasti maha pühkida, sest see hakkab koguma mustust ja veerepindadele tilkudes vähendab rataste haarduvust. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) seisma, sest see rikub laagreid! Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja eraldi määrida ega muul moel hooldada. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tuleb need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Access, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid

Porikaitsed

ei soovi, soovin

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nevene Skate 100 rullsuusad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga