Nevene Skate 100 rullsuusad

Läbi müüdud! 100 mm ratastega rullsuusad uisutehnikale.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: NS100 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Nevene poolt valmistatud rullsuusad uisutehnikas treenimiseks. Kõige soodsam ja ühtlasi parima hinna-kvaliteedi suhtega mudel turul. Katsetatud ja töökindlaks tunnistatud koondisetasemel suusatajate poolt. Selle väga hea kulumiskindlusega rattad on sama head nagu kaks korda enam maksvatel suuskadel. 100 mm ratastega rullsuusad on sobiv valik kõikidele talvel suusatavatele täiskasvanutele või kogenud noortele alates 14. eluaastast. Kui oled algaja või noor, siis vali 80 mm ratastega mudel Nevene Skate 80.

Omadused. Rataste veeremiskiirus on sarnane lumesuuskade libisemise kiirusega nö keskmistes oludes pressitud lumel. See tähendab, et nende rullsuuskadega on treeningu intensiivsus ja efekt sama nagu lumel suusatades. Nevene rullsuuskadel on maailmas kõige kulumiskindlamateks ja vastupidavamateks tunnistatud spetsiaalsed rullsuusarattad, millel on kummist veerepind ja alumiiniumist rumm. Samu rattaid kasutavad oma rullsuuskadel paljud tuntud rullsuusatootjad sh Swenor, Swix, Fischer. Rattad on hea haarduvusega, sobivad kasutamiseks kogu lumevaba perioodi jooksul, olgu tegemist miinuskraadidega või üle 30-kraadise kuumaga. Rullsuusad on ilmastikukindlad ning sobivad kasutamiseks kasvõi lausvihmas. Kõik rattad veerevad suletud hooldusvabadel kuullaagritel. Raam on valmistatud alumiiniumist ja spetsiaalselt rullsuuskade jaoks freesitud profiiliga, mis kannab kuni 100 kg raskusi suusatajaid ning on samas väga kerge. Telgedevaheline kaugus on 620 mm, mis on optimaalne pikkus õige suusatehnika rakendamisele kaasaaitamiseks.

Skate 100 ja Skate 80 mudelite võrdlus. Mudelite Skate 100 ja 80 ainuke erinevus on rataste läbimõõdus. Vastavalt mudeli nimele on see kas 100 või 80 mm. Mudel Skate 100 on suuremate rataste tõttu pisut vabama veeremisega kui Skate 80, neelab paremini teekonarlusi ning kulub aeglasemalt. Võrreldes mudeliga Skate 100 on Skate 80-l lihtsam tasakaalu hoida, seetõttu on see eelistatum valik noortele või algajatele. Samuti on Skate 80 paari kohta 200 grammi kergem.

Miks Nevene rullsuusad? Nevene pakub suurt valikut väga häid ja tunnustatud rullsuuski. Need on enamasti keskmises või kõrgemas hinnaklassis. Oleme alati pidanud oluliseks pakkuda head varustust igale suusasõbrale, ka neile, kelle eelarve on väiksem. Meie oma kogemus odavate Vene ja Hiina päritolu rullsuuskadega on olnud halb: nende raamid on purunenud, laagrid pole veekindlad, rattad kuluvad väga kiiresti või ei ole õige kiirusega. Seetõttu oleme otsustanud neid mitte müüa. Lahendusena asusime rullsuuski ise komplekteerima ja nii sündisidki Nevene nime kandvad treeningvahendid. Oma suuskadel kasutame ainult äraproovitud töökindlaid detaile ja neid ise kokku pannes hoiame hinna madalal. Nevene rullsuuski saab ette teatamisel Nevene poe juures proovida. Tule ja veendu nende toimivuses ise.

Tehnilised andmed

Kaal: 1,48 kg (porikaitsetega 1,73 kg) / paar
Raam: alumiinium
Raami telgedevaheline kaugus: 620 mm
Raami laius: 40 mm
Raami kõrgus maapinnast: 40 mm
Sõitja kõrgus maapinnast: 60 mm
Rattad: kummist veerepind, alumiiniumist rumm, 100 x 24 mm
Kiirus: keskmine, lumesuuskade kiiruse analoog
Laagrid: 608 2RS kuullaagrid
Valmistajamaa: Eesti

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos porikaitsete või sidemetega, siis palun vali sobivad menüüst. Meie poolt pakutavad sidemed sobivad kõikidele tänapäevastele suusasaabastele (Alpina, Fischer, Rossignol, Madshus, Salomon Prolink jne). Kui sul on vanemad Salomon SNS-saapad, siis nendele meil sidemeid pakkuda ei ole. Kui suuski hakkavad kasutama mitmed sõitjad, kelle jalanumber erineb enam kui kolme numbri võrra, siis vali Prolink sidemed, millel on täispikkuses tallaplaat. Muul juhul on parem variant Rottefella Rollerski, mille kannaplaat reguleeritakse paika saapasuuruse järgi. Palun kirjuta selleks tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad. Meilt ostetud sidemete ja porikaitsete paigaldus on tasuta.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) pikemaks ajaks seisma. Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja lahti võtta ega eraldi määrida. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tuleb need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Access, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid

Porikaitsed

ei soovi, soovin