Start Skating 71 rullsuusad

249.00 305.00 

Väikeste ratastega uisu-rullsuusad. Sobiv mudel noortele, alustajatele.

Tootekood: 15BC100970-U05S710 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Stabiilsed väikeste ratastega uisutehnika-rullsuusad. Väikestel ja laiadel ratastel on lihtne tasakaalu hoida. Pikk raam soodustab õige tehnikaga sõitmist. Kiirus on võrreldav väga hea libisemisega lumesuuskade kiirusega. Treeningintensiivsus on väga sobiv noortele, harrastajatele. Ideaalne algajatele. Üks populaarsemaid rullsuusamudeleid Eestis. Suusaklubide standardvarustuses, kasutatakse palju suusatajate suvistel võistlustel. Valmistatud Soomes.

Tehnilised omadused

Ratta läbimõõt: 71 mm
Ratta laius: 30 mm
Ratta materjal: polüuretaan
Raami pikkus: 680 mm
Raami materjal: alumiinium
Paari kaal: 1,4 kg
Laagrid: 608 RS2, hooldusvabad, ilmastikukindlad
Porikaitsed: olemas

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos porikaitsete või sidemetega, siis palun vali sobivad menüüst. Meie poolt pakutavad sidemed sobivad kõikidele tänapäevastele suusasaabastele (Alpina, Fischer, Rossignol, Madshus, Salomon Prolink jne). Kui sul on vanemad Salomon SNS-saapad, siis nendele meil sidemeid pakkuda ei ole. Kui suuski hakkavad kasutama mitmed sõitjad, kelle jalanumber erineb enam kui kolme numbri võrra, siis vali Prolink sidemed, millel on täispikkuses tallaplaat. Muul juhul on parem variant Rottefella Rollerski, mille kannaplaat reguleeritakse paika saapasuuruse järgi. Palun kirjuta selleks tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad. Meilt ostetud sidemete ja porikaitsete paigaldus on tasuta.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) pikemaks ajaks seisma. Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja lahti võtta ega eraldi määrida. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tuleb need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid