Zbog Skate rullsuusad, kasutatud

150.00 189.00 

Uisu-rullsuusad, millel metallivabalt ühendatud amortiseerivad rattahargid. Vähekasutatud paar.

Tootekood: FFSSK Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Vähekasutatud paar, heas seisukorras. Olnud Nevene poes testisuuskadeks. Peal Prolink Pro NNN sidemed. Saame müüa nii sidemetega kui ilma (tee valik menüüst). Tutvuda saab Nevene poes.

Innovatiivsed uisu-rullsuusad, millel on metallivaba ühendusega amortiseerivad rattahargid. Suusad on kerged, hästijuhitavad ja sobivad igal tasemel suusatajatele.

Tule ja proovi! Seda mudelit on võimalik eelneval kokkuleppel Tartus proovida. Palun saada sooviavaldus ja paku oma aeg e-kirja teel. Proovisuuskadel on NNN-klambrid.

Rullsuuskade peamiseks eripäraks on metallivaba ühendus rataste ja raami vahel. Rattahargid kinnituvad alumiiniumist raamile vulkaniseeritud kummiriba kaudu ilma ühegi poldi vm jäiga kinnitusvahendita. See summutab teekattest tulenevat vibratsiooni, teeb sõidu mugavamaks ja lumesuusaga sarnasemaks, parandab suusataja kestvusvõimet ja hoiab liigeseid. Kummiühendus on tugev ja kannatab koormust.

Rattad on mahuka alumiiniumrummuga, mis jahutab ratast liiget soojust juhtides. Selle tulemusena paraneb oluliselt rataste kummist veerepinna kulumiskindlus ning rullsuuskade eluiga on pikem. Rattad on saadaval keskmise kiirusega (nr 2), mis on võrreldav nö keskmise lumel libisemise kiirusega talvel. Need on kahekihilisest kummist, mille välimine osa on sama kulumiskindlast segust nagu veoautode rehvid.

Kõik suuskadel kasutatavad laagrid on hooldusvabad ja veekindlad ning suusatajat kaitsevad efektiivsed porikaitsed, mis on igal paaril standardvarustuses.

Kaal: 1600 g / paar
Pikkus: 630 mm
Raamimaterjal: alumiinium
Rattamaterjal: kummi
Ratta laius: 24 mm
Ratta läbimõõt: 100 mm
Veeretakistus (kiirus): keskmine (nr 2)
Porikaitsed: jah

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid