LEKI Sherpa matkakepid, 110-145 cm

Original price was: 140.00 €.Current price is: 126.00 €.

Tipptasemel matkakepid nõudlikule kasutajale, tõsisele mägimatkajale, ekspeditsioonidele.

Tootekood: 65220282 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

LEKI Sherpa matkakepid pakuvad tuge nõudlikel mägimatkadel ning keerulisel reljeefil. Need kolmeosalised kepid on disainitud spetsiaalselt mägedes liikumiseks, tõsistele kasutajatele ja ekspeditsioonidele. Siiski ei pea nende kasutamiseks olema kogenud matkahunt. Keppide head omadused on selgelt tuntavad ja hinnatavad ka asjaarmastajale. Vali need kepid, kui soovid kõige tugevamat varustust, millel on samas kõige kaasaegsemad ja läbimõeldud funktsionaalsusega komponendid.

Kepid on reguleeritavad pikkusevahemikus 110-145 cm, sobides igas pikkuses ja kaalus kasutajatele, nii meestele kui naistele. Pikkuse reguleerimine on kiire ja lihtne: ava link, nihuta torud uude asendisse ja sulge link. See võimaldab keppe jooksvalt rajatingimustele kohandada.

Uus Aergon Air käepide on täielikult ümberdisainitud, pidades silmas mugavust ja kontrolli. Käepideme eriline õõnes konstruktsioon on väga kerge, kuid samas suurte toetuspindadega, mis on tehtud käe anatoomiat järgides. Aergon Air’i kummeeritud tagaosa pakub maksimaalselt haarduvust ja kontrolli allamäge liikumisel. Ettepoole suunatud kaldenurk on randmesõbralik, mille tulemuseks on optimaalne juhitavus ja kontroll kepi asendi üle. See omakorda suurendab oluliselt ohutust. Sellel mudelil on pikk robustne kepiots koos teemantitugevuses teravikuga, mis sobib igale mägirajale. Lisaks standardvarustuses olevatele trekkingurõngastele on keppidega kaasas suured lumerõngad, mida saab kiiresti ja tööriistavabalt keppidele panna, kui tuleb liikuda lumes. Kepid on valmistatud tipptasemel alumiiniumisulamist, mis on ühtaegu kerge ja väga tugev.

Tehnilised andmed

Tegevus: matkamine, trekking
Vanusegrupp: täiskasvanud, nii meestele kui naistele
Pikkus: pidevalt reguleeritav vahemikus 110-145 cm
Pikkus kokkupakituna: 70 cm
Kaal: 279 g
Torusegmentide läbimõõdud: 18/16/14 mm
Käepide: Aergon Air
Käerihm: Lock Security Strap Skin 4.0
Käepideme pikendus: ühekomponentne pehme vaht
Torumaterjal: tugevdatud kergalumiinium HTS 6.5
Torude lukustussüsteem: Speed Lock 2 Plus, linkidega
Rõngad: Trekking 2.0
Lisarõngad: Big Mountain Binding lumes kasutamiseks
Kepiots: Flex Tip Long.

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva matkakeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,7-ga. Hoogsamalt liikujad võivad valida pikema mõõdu ja rahulikumad kõndijad lühema. Lühemate keppidega on kergem tõusudel liikuda. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse ja seda vajadusel matkaajal muuta. Silma järgi mõõtes on õige pikkus selline, kui keppi käes hoides jääb käsi küünarliigesest 90-kraadise ehk täisnurga alla.

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!