LEKI Makalu FX Carbon matkakepid, 110-130 cm

Original price was: 195.00 €.Current price is: 175.50 €.

Väga kerged ja väikeseks pakitavad süsiniktorudega matkakepid.

Tootekood: 65220621 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

LEKI Makalu FX Carbon mudeli eeliseks on selle kergus ja kompaktsus: see paar kaalub 254 grammi ja on pakitav vaid 40 cm pikkuseks – ideaalne kotti mahutamiseks! See sobib igaühele: suurus on reguleeritav vahemikus 110-130 cm. FX Carbon on valmistatud 100% süsinikkiust torudest ja tipptasemel komponentidest. See on turu kõige parem mudel, mida kergmatkaja endale valida saab.

Kepid on reguleeritavad pikkusevahemikus 110-130 cm, sobides peaaegu igas pikkuses kasutajatele, nii meestele kui naistele. Pikkuse reguleerimine on kiire ja lihtne: ava link, nihuta torud uude asendisse ja sulge link. See võimaldab keppe jooksvalt rajatingimustele kohandada.

Uus Aergon Air käepide on täielikult ümberdisainitud, pidades silmas mugavust ja kontrolli. Käepideme eriline õõnes konstruktsioon on väga kerge, kuid samas suurte toetuspindadega, mis on tehtud käe anatoomiat järgides. Aergon Air’i kummeeritud tagaosa pakub maksimaalselt haarduvust ja kontrolli allamäge liikumisel. Ettepoole suunatud kaldenurk on randmesõbralik, mille tulemuseks on optimaalne juhitavus ja kontroll kepi asendi üle. See omakorda suurendab oluliselt ohutust. Sellel mudelil on robustne kepiots koos teemantitugevuses teravikuga, mis sobib igale mägirajale.

Tehnilised andmed

Tegevus: matkamine, trekking
Vanusegrupp: täiskasvanud, nii meestele kui naistele
Pikkus: pidevalt reguleeritav vahemikus 110-130 cm
Pikkus kokkupakituna: 40 cm
Kaal: 254 g
Torusegmentide läbimõõdud: 18/16/14/14/14 mm
Käepide: Aergon Air
Käerihm: Lock Security Strap Skin 4.0
Käepideme pikendus: ühekomponentne pehme vaht
Torumaterjal: 100% süsinik (carbon)
Lülide kinnitus: ELD välise fiksaatoriga
Torude lukustussüsteem: Speed Lock 2 Plus, linkidega
Rõngad: Trekking 2.0
Kepiots: Flex Tip Short.
Lisa: praktiline ja kerge hoiukott

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva matkakeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,7-ga. Hoogsamalt liikujad võivad valida pikema mõõdu ja rahulikumad kõndijad lühema. Lühemate keppidega on kergem tõusudel liikuda. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse ja seda vajadusel matkaajal muuta. Silma järgi mõõtes on õige pikkus selline, kui keppi käes hoides jääb käsi küünarliigesest 90-kraadise ehk täisnurga alla.

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!