Allahindlus!

LEKI Instructor Lite käimiskepid, 100-125 cm

98.96 

Reguleeritava pikkusega käimiskepid (100-125 cm). Kerged ja kompaktsed. Kiirkinnitusega rihmad.

Tootekood: 65026341 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

LEKI kõrge kvaliteediga käimiskepid, mille pikkus on reguleeritav vahemikus 100-125 cm, sobivad kõigile, kel pikkust kuni 185 cm. Selle mudeli eelisteks teiste reguleeritavate keppide seas on kerge kaal ja hea kaalujaotus. Teistest mudelitest ca 15% kergem kaal on saavutatud peenemate torude ja süsinikkiu kasutamisega alumises torusegmendis. Pikkuse reguleerimine ja rihmade kinnitamine käepidemetele käib vaid loetud sekunditega ja väga lihtsasti. Vali see mudel, kui hindad LEKI kasutajamugavust ja universaalsust, aga eelistad kergust.

Pikkuse reguleerimine on ülilihtne ja kiire: selleks tuleb link avada, torud sobivasse pikkusesse nihutada ja link uuesti sulgeda.

Keppidel on kõige mugavam käerihma kinnitamise ja eemaldamise süsteem turul, Trigger Shark. Rihma kinnitamiseks tuleb see vaid käepideme otsast alla lükata, eemaldamiseks nuppu vajutada ning rihm välja tõmmata. Rihmad võib kätte panna juba enne väljaminekut ja neid ei pea nt joogipausi või telefonile vastamise jaoks kordagi eemaldama. Käepide on sportlikult saleda disainiga ja selle eesmine osa pehmest ja nahale meeldivast korgist. Sellel mudelil on Frame Mesh käerihmad, mis on väga mugava ja toetava lõikega ning valmistatud õhku läbilaskvast võrkkangast.

Teravik on teemanti tugevusega ning sobib hästi igale pinnasele. Asfaldil kasutamiseks on kaasas hea disainiga ja väga kulumiskindlad kummiotsad.

Toru ülemine osa on valmistatud väga tugevast ja kergest alumiiniumsulamist (HTS 6.5), mida kasutatakse lennukite tootmisel ja millest on tehtud ka tippvõistlustel kasutatavad LEKI mäesuusakepid. Alumine torusegment on süsinikku sisaldavast komposiidist, mis teeb keppide alumise otsa kergeks ning parandab seeläbi kaalujaotust.

Tehnilised andmed

Käepide ja -rihm: Trigger Shark
Toru: kaheosaline (14 ja 12 mm läbimõõduga)
Materjal: tugevdatud kergalumiinium (HTS 6.5) ja süsinikku sisaldav komposiit
Kepiotsad: Nordic Flex Tip
Pikkus: reguleeritav 100-125 cm
Kaal: 190 gPikkus kokkupakituna: 91 cm

Keppide pikkus

LEKI keppide pikkused on antud käepideme tipust teraviku tipuni. Sobiva käimiskeppide pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,68-ga. Hoogsamalt liikujad võivad valida pikema mõõdu ja rahulikumad kõndijad lühema. Reguleeritava pikkusega keppidel saab alati valida täpselt sobivaima pikkuse ja seda vajadusel kasvõi kõnni ajal muuta. Silma järgi mõõtes on õige pikkus selline, kui keppi käes hoides jääb käsi küünarliigesest 90-kraadise ehk täisnurga alla.

LEKI

Saksa ettevõte LEKI on maailma tuntuim ja suurim spordikeppide valmistaja. Nende tootevalikusse kuuluvad kepid mäe- ja murdmaasuusatamiseks, rullsuusatamiseks ja suusamatkadeks, matkakepid, käimiskepid, jooksukepid. LEKI keppe kasutavad maailma parimad mäe- ja murdmaasuusatajad, mägiultrajooksjad ja professionaalsed matkajad. Tooteid iseloomustab kõrgeim kvaliteet, kasutajamugavus ja innovatiivsus. Kõik LEKI kepid on valmistatud Euroopas!