LEKI HRC Marathon suusakepid

Original price was: 200.00 €.Current price is: 180.00 €.

100% süsinikust kepid võistlevale harrastajale. Kiirelt eemaldatavate rihmade ja kulpidega.

Tootekood: 652403081 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Jäikade ja kergete 100% süsinikust torudega HRC Marathon on ideaalne tõsisele harrastussuusatajale, kes osaleb aeg-ajalt mõnel võistlusel, või ambitsioonikale suusamaratonidel osalejale. Need on kõrgema taseme kepid, mis teevad nii treeningud, pikad suusarajal viibimised kui võistlemised nauditavaks. Need on LEKI kõige soodsamad 100% süsinikust torudega kepid. Uuenduslikud käepidemed, -rihmad ja kulbisüsteem Fin Vario on kõrgeimal tasemel, täpselt samad mis tippmudelil. Torud on suusamaratonidel osalejatele mõeldes jäigad, kerged ja samas piisavalt tugevad, et stardisaginast tervelt välja tulla. Muide, Fin Vario kulpide kuju on selline, et kaasvõistlejate suusad ei saa sinna lihtsasti peale astuda! Maratoonarid hindavad kindlasti ka võimalust väga kiirelt ja mugavalt rihmu eemaldada, et teeninduspunktides aega kaotamata toimetada. HRC Marathon on saadaval kuni 180 cm pikkusena, sobides ideaalselt ka nt 2 m pikkusele suusatajale vabatehnikaks.

Miks valida LEKI? LEKI tooted on kõrgeima kvaliteediga, uuenduslikud, töökindlad ja kasutajasõbralikud. LEKI käerihmu saab kinnitada ja eemaldada käepidemest hetkega, mis suurendab oluliselt mugavust ja tegutsemisvabadust. Rihmad võib kätte panna juba enne rajale jõudmist, et ei peaks külma käes pikalt sättima. Trenni ajal saab mugavalt juua, telefonile vastata, harjutusi teha, maratoni teeninduspunktides süüa vms. Fin Vario kulpe saab tööriistavabalt suuremate või väiksemate vastu vahetada, kasvõi suusaraja ääres. Lisaks on kepid tuntud oma tugevuse ja vastupidavuse poolest. LEKI keppe kasutavad maailma parimad suusatajad sh Johannes Høsflot Klæbo.

Käepidemed: uus Nordic Shark. Kõige kiirem rihma kinnitamine ja eemaldamine kõikides oludes. Uus kuju suurendab kontrolli kepi üle, võimaldab keppi paremini juhtida, pakub rohkem tuge ja seda on senisest mugavam käsitseda. Korgiosa keskel paiknev Dura Rail riba suurendab käepidemete kasutusiga. Atraktiivne väljanägemine ja universaalne sobivus igale suusatajale. NB! Käepideme külge saab otse kinnitada kõiki LEKI Shark suusakindaid, vajamata selleks eraldi käerihmu! Vaata kindaid eraldi Suusakinnaste kategooriast.

Käerihmad: Frame Shark võistlusrihmad. Hea kättesobivus, lai toetav traditsiooniline lõige, kasutatav ka palja käega (nt suvel rullsuusatades). Ühildub kõikide LEKI Shark käepidemetega minimalistliku, kuid ülitugeva aasa kaudu.

Torud: 100% süsinikust torud, hea kaalujaotus, raskuskese käepidemele lähemal, toru läbimõõt üleval 16,0 mm, all 9 mm. Kaal: 66 g / m. Jäikus: 35 mm / 40 kg raskusel. Värvid: punane, neoonkollane, must.

Kulbid:Fin Vario kulbid, M/L ehk keskmine universaalne suurus. Kerged ja kompaktsed, ei jäta lund külge, nihutatud jõuülekanne. Teravik on teemantitugevusega karbiidist, mis talub ka jäisel rajal sõitmist. Kulpe on võimalik tööriistavabalt (keerates) vahetada teise, rajaoludele sobivama suuruse vastu või kinnitada suve saabudes rullsuusatamiseks mõeldud asfaldiotsad.

Pikkused: Saadaval igas mõõdus kuni 180 cm. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika. Kepid on saadaval ka toorikutena lahtiste käepidemetega kas pikkuses 150, 160, 170 või 180 cm, et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks: uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Shark Trigger rihmakinnitus-süsteemi kasutamine: Rihma või LEKI Shark kinda kinnitamiseks käepideme külge tuleb pöidla ja nimetissõrme vahele jääv aas käepideme ülaosast alla libistada, see lukustub koheselt. Rihma eemaldamiseks tuleb alla vajutada käepideme peal olevat nupp ning rihm seejärel ülessuunas välja tõmmata. Harjutades saab seda teha ka ühe käega. Rihma aas talub suurt koormust. See on justkui miniatuurne ronimisköis, mis koosneb tamiili ümber punutud nailonkiududest.

Fin Vario kulbisüsteemi kasutamine: LEKI Fin Vario süsteemi keppidel on toru alumisse otsa kinnitatud adapter, mille külge saab lumekulpe ja rullsuusaotsi tööriistavabalt paigaldada. Eemaldamiseks keera küljesolevat kulpi vastupäeva kaks pööret, kuni kulp eemaldub. Kulbi paigaldamiseks aseta see adapteri otsa ja keera päripäeva kaks pööret, kuni kulbi küljes olev asendit fikseeriv osa läheb adapteril oleva saki sisse. Fin Vario kulpe on nelja varianti: S/M, M/L, L/XL ja suvised asfaldiotsad rullsuusatamiseks.

Lisainfo

Pikkus

140 cm, 145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm, 175 cm, 180 cm