Lastekomplekt: Kästle XA Jr suusad (2024) + klambrid + kepid

Original price was: 119.00 €.Current price is: 83.30 €.

Suusakomplekt lastele: suusad + klambrid + kepid. 2024. aasta mudel.

Tootekood: NXAJRC22ST Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kvaliteetne suusakomplekt väiksematele lastele: suusad Kästle XA Junior pikkuses 100-130 cm + Rottefella Start klambrid (NNN) + Rex Apollo kepid. NB! Komplektis ei ole suusasaapaid!

Suusad: laiad ja mugavad suusad, millel on hea tasakaalu hoida. Talla all on kalasabamuster, mis ei lase suuskadel tõukel tagasi libiseda ja mida ei ole vaja määrida. Alustavale lapsele sobivad hästi tema enda pikkused suusad. Laius: 54-48-52 mm. Põhjamaterjal: polüetüleen. Struktuur: UL1. Kaal: 838-1034 g / paar. Konstruktsioon: universaalne. Sideme kinnitus: NNN (NIS).

Sidemed: suuskadel on tehases paigaldatud Rottefella Start lastesidemed, millele sobivad kõik NNN (kahe tallaaluse soonega) suusasaapad. Soovitame alati lastel suusatamist õppida päris suusasidemete abil kinnitatud suusasaabastes, mitte rihmadega kinnitatult, sest niimoodi saab laps mugavamalt, ohutumalt ja õigemini suusatada, kartmata rihmade lahtitulekut või külmumist. Klambrid on suuskadele kinnitatud kruvivabalt NIS-plaadi kaudu, neid saab vajadusel lihtsasti eemaldada.

Suusakepid: Rex Apollod on kerged fiiberkiust kepid, millel on ka jäisel lumel haakuv metallist teravik ja lihtsad rihmad. Laste suusakepid peaksid olema lühemad kui täiskasvanute omad. Orienteeruva pikkuse leiad, kui korrutad lapse pikkuse 0,75-ga.

NB! Suusad pakiautomaati ei mahu. Palun vali tellimisvormi täites saatmisviisiks postipakk, kuller või Cargobus.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Suusapikkus

100 cm, 110 cm, 120 cm, 130 cm