KinetiXx Wickie suusakindad, must

Original price was: 89.90 €.Current price is: 71.92 €.

Super-haardega soojad võistluskindad. Tipp-laskesuusatajate valik.

Tootekood: 7018-260-01 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Wickie on sooja voodriga Maailmakarika tasemel kinnas, võistlusmudeli KinetiXx Folke soe versioon. See on välja arendatud koos rahvuskoondistesse kuuluvate tipplaskesuusatajatega, et lõpptulemus oleks perfektne nii treeningutel kui võistlustel. Vali see kindamudel, kui soovid võistluskindale omast parimat haaret ja tunnetust, kuid seejuures ka head soojapidavust! Nende kinnastega saab kasutada puutetundlikke ekraane.

Tagakäeosa on valmistatud tuulekindlast Xx FastDry materjalist, mis hoiab tuule ja külma eemal. Sees on kahekihiline mikrofliis, mis tagab mugavuse ja soojapidavuse. Samas on kinnas elastne ja hästi hingav, juhib kiiresti niiskuse nahalt eemale ning hoiab käe kuiva ja soojana ka nõudlikes tingimustes. Peopesal on kasutatud KinetiXxi enda unikaalset Sharktec® tehnoloogiat: väikestest nakkuvatest püramiididest ja vulkaanidest koosnev 3D-struktuur annab parima võimaliku haardumise ja vahetu jõuülekande suusakepile. Lisaks teeb Sharktec kepi käes hoidmise mugavamaks, vähendab käelabale langevat koormust ja vibratsiooni, säästes nii suusataja energiat. Koos Sharktec-iga on kasutatud väga erilist tehnilist mikro-seemisnahka, mis on kaetud termostabiilsete polümeeridega. See tekstiil on äärmiselt elastne, väga pehme ja hingav. Pöidlaosasse on integreeritud fliisiga membraan, mis imab niiskust. Randmeosa on kompaktne ja kindaga ühes tükis. See fikseeritakse takjakinnitusega, mis hoiab kindaid nihkumast. KinetiXx Wickie kindaid kandes võib iga suusataja olla kindel, et on valinud parima võimaliku toote, mida kasutavad ka parimad sportlased. Saksamaa ettevõtte kvaliteettoode.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

8.0, 8.5, 9.0, 9.5, 10.0, 10.5