KinetiXx Louis suvised spordikindad, nr 7-7.5

Original price was: 29.95 €.Current price is: 19.47 €.

Universaalsed suvised spordikindad rullsuusatamiseks, rattasõiduks, kepikõnniks jne.

Tootekood: 702173101X Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Kõrgema kvaliteedi ja funktsionaalsusega universaalsed suvised spordikindad, mis on mõeldud rullsuusatamiseks ja rattasõiduks, kuid sobivad kasutada ka matkadel, kepikõnnil vm.

Pealis on valmistatud õhku väga hästi läbilaskvast võrgust, mis kuivab kiiresti ja sobib ideaalselt suvel kasutamiseks. Pöidla ja nimetissõrme vahel on vastupidavast kummist tugevdus, mis kaitseb käsi ja tagab kindla haarde rullsuusakepist või rattalenksust. Hõbedased triibud kinnastel ei ole vaid disainielemendid, vaid helkurid, mis suurendavad sportlase ohutust hämaras. Pealmisel osal on takjakinnitus, millega saab kinda kindlalt kätte fikseerida. Pihk on valmistatud pehmest seemisnahast, millel on silikoonist libisemisvastane muster. Lisaks on sõrmeosadel tugevad pesad, mille abil saab kinda kergelt ja mugavalt käest tõmmata. Kinnastel ei ole peopesal pehmendavaid patju või polsterdust, mistõttu on need ideaalsed ka kõigeks muuks peale rattasõidu. Louis kindad sobivad kätte nagu valatult ja on optimaalne valik kõikideks suvisteks sportlikeks tegevusteks, kus on vajalik käsi kaitsta. Valmistatud Saksamaal.

Uus toode 2022. aastaks! Pikad, täielikult sõrmi katvad suvised spordikindad, mis on mõeldud spetsiaalselt suvisel ajal rullsuusatamiseks, kuid sobivad kasutada ka matkadel, kepikõnnil vm, kus vaja käsi kaitsta või haaret parandada. Kõige mugavamad pikad suvised kindad! Tule proovi Nevene poes ja veendu ise!

Kindad on täies ulatuses pehmest ja õhukesest tekstiilist. Nimetissõrme ja pöidla vahe on tugevdatud. Takjakinnitusi ei ole, kinnas püsib paigal tihedalt ümber käe hoidva lõike abil. Peopesadel ja sõrmeosadel on silikoonist libisemisvastane muster. Kindad sobivad kätte nagu valatult ja on optimaalne valik kõikideks suvisteks sportlikeks tegevusteks. Valmistatud Saksamaal.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis tuli turule 2018. aastal ja on tänaseks turuliider. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. KinetiXx kindaid kasutab juba üle 40 suusakoondise sh Eesti murdmaa- ja kahevõistlusekoondis eesotsas Kristjan Ilvesega. KinetiXx kinnastega suusatab nüüd juba enamik parimaid suusasportlasi sh kogu laskesuusatamise tipp Quentin Fillon Maillet, Marte Olsbu Røiseland, Johannes Thingnes Bø, Tarje Bø, Sturla Holm Lægreid, Justine Braisaz-Bouchet, Vetle Sjåstad Christiansen, Sivert Bakken, Fabien Claude, Tiril Eckhoff, Martin Fourcade jpt. 2020-2021 hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11