KinetiXx Luic rattakindad, must-oliiv

44.95 

Tugevdatud pikad rattakindad.

Tootekood: 7024-755-26 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

KinetiXx Luic C2G on ideaalne valik kõigile, kes soovivad tugevaid ja vastupidavaid rattakindaid. Kindad katavad sõrmed täisulatuses ja nimetissõrmega saab kasutada puutetundlikke ekraane. Tugev ja elastne pealismaterjal koos kerge tugevdusega sõrmedel pakub kaitset kriimustuste ja väiksemate löökide eest. Nagu Keke ja Eike murdmaasuusamudelitel, on ka Luic C2G kinnastel hästihaakuv Xx Grip Pro peopesa. See ei sisalda pehmendust, kuid on hea haarduvusega ja säilitab tundlikkuse. Optimaalse mugavuse tagamiseks on peopesa valmistatud 50 protsendi ulatuses taaskasutatud, pehmest ja elastsest mikroseemisnahast. Optimaalseks temperatuuri reguleerimiseks on sisseehitatud ka ventilatsiooniavad. Neopreenmanseti ja takjakinnitusega istub kinnas mugavalt randmele. Lisaks on piduri- ja käiguvahetussõrmed libisemise vältimiseks tugevdatud silikoontrükiga. Helkurelemendid tagavad nähtavuse ka pimedas. Kui otsite kaitsvat pikasõrmelist kinnast, mis oleks ka puutetundlik ja mugav, on Luic C2C ideaalne kaaslane teie järgmisel maastikurattaseiklusel.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

7.0, 8.0, 8.5, 9.0, 9.5, 10.0, 10.5