KinetiXx Smali rullsuusakindad

34.95 

Pikad suvised kindad rullsuusatamiseks. 2024. aasta mudel!

Tootekood: 7024-830-14 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Tõenäoliselt parimad pikad rullsuusakindad turul. Uus, 2024. aasta mudel. Pikad, täielikult sõrmi katvad suvised spordikindad, mis on mõeldud spetsiaalselt suvisel ajal rullsuusatamiseks, kuid sobivad kasutada ka matkadel, kepikõnnil vm, kus vaja käsi kaitsta või haaret parandada. Ülikerged, väga mugavad ja hästi käes istuvad. Kasutajate seas on maailma parimad laskesuusatajad sh Johannes Thingnes Boe ja Tarje Boe. Nende kinnastega saab opereerida nutiseadmeid!

Üliõhukesed ja elastsed Smali suvekindad sobivad ideaalselt rullsuusatamiseks. See on Sepani mudeli pikkade sõrmedega versioon. Pealis on täies ulatuses valmistatud õhku läbilaskvast võrgust, mis kuivab koheselt ja sobib ideaalselt sooja ilmaga kasutamiseks. Pealis laseb läbi UV-kiirgust, seega käed päevituvad ühtlaselt ja päevitusrandid on minevik. Xx SoftGrip materjal peopesas on sama mis viimase talvehooaja kõige populaarsematel Sol murdmaakinnastel. Keskmisel ja nimetissõrmel olev silikoontrükk pakub täiendavat haaret. Pöidla ja nimetissõrme vahel on tugevdus, et kepp istuks veelgi paremini käes ja kaitseks hõõrdumise eest. Takjakinnitusi ei ole, kinnas püsib paigal tihedalt ümber käe hoidva lõike abil. Kindad sobivad kätte nagu valatult ja on optimaalne valik paljudeks suvisteks sportlikeks tegevusteks.

Pealise materjal: 86% polüester, 14% elastaan.
Peopesa materjal: 90% polüester (taaskasutatud), 10% elastaan.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, 9.5, 10.0, 10.5, 11.0