KinetiXx Jonna suusakindad

Original price was: 74.90 €.Current price is: 59.92 €.

Kõrgekvaliteetsed ja soojad kolmesõrmsed suusakindad.

Tootekood: 7021-255-01 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Need väga hea soojahoidvusega kvaliteetkindad sobivad ideaalselt külmadeks päevadeks õues. Kolmesõrmne mudel on hea kompromiss kasutusmugavuse ja soojahoidvuse vahel. Need on head nii suusatreeninguks, matkadeks kui muudeks tegevusteks väljas. Professionaalsed suusatajad kasutavad neid soojendussõitudeks ja pärast võistlust.

Tippmaterjalid. GORE-TEX Infinium™ tagab täieliku tuulekindluse, kuid laseb kätel hingata. Kinnastes on 133 grammi kvaliteetset PrimaLoft täidist, mis hoiab käed soojas ka kõige suurema pakasega. Eripära on pöidla küljel olev mikrofliis, mis võimaldab mugavalt suusaprille (või nina) pühkida. Peopesas on pehme mikro-seemisnahk, mis annab eriti mugava tunde. Pehme lambanahk tagakäel ja peopesal mitte ainult ei paranda kinda kvaliteeti, vaid muudab selle ka väga tugevaks ja vastupidavaks. Haakkinnitusega neopreenist mansett tagab tiheda sulgemise ja suurendab kaitset külma eest. Jonna ei soojenda mitte ainult sõrmi nagu labakinnas, vaid eraldiseisev nimetissõrm ja pöial garanteerivad parema liikumise ja kindlama haarde kas suusakepist või nt lapse kelgunöörist. Saksamaa ettevõtte kvaliteettoode.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

XS, S, M, L, XL, XXL