Allahindlus!

IDT Skate rullsuusad

189.00 234.00 

Enimostetud uisumudel. Tugevad ja kvaliteetsed uisu-rullsuusad Norrast Skandinaavia populaarseimalt rullsuusabrändilt IDT. Standardne 64 cm raamiga mudel. Norra suusakoondislaste sh Klæbo suvine treeningvahend.

Puhasta
Tootekood: 12160 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Norras toodetud tugevad, kerged ja stabiilsed uisu-rullsuusad, mis on valmistatud maailma parimate suusatajate soove ja Skandinaavia traditsioone järgides. Standardne 64 cm pikkuse raamiga mudel. Norra koondislaste sh Klæbo põhiline suvine treeningvahend.

Tule ja proovi! Seda mudelit on võimalik eelneval kokkuleppel Tartus proovida. Palun saada sooviavaldus ja paku oma aeg e-kirja teel. Proovisuuskadel on NNN klambrid.

Rattad on kindla haarduvusega ka külmal perioodil ja märjal teekattel. Need on traditsiooniliselt 100 mm läbimõõduga ja kasutavad kõrgeima kvaliteediga hooldusvabu SKF laagreid.

Raamid on keskmisest pikemad, pakkudes võimalust paigaldada suusasidemed võimalikult lähedale tasakaalupunktile ja imiteerides seeläbi lumesuuskadel sõitmist. Rattakinnituskohad on raami tsentri suhtes kõrgemal, mis toob suusataja raskuskeskme madalamale ja parandab stabiilsust. Suusataja seisab vaatamata sirgele raamile maast sama kõrgel kui painutatud harkidega suuskadel. Suusad on tugevad ja sobilikud ka raskematele sõitjatele. Raamil on tehases puuritud augud lihtsaks ja täpseks sidemete paigalduseks. Kõikide suuskadega on kaasas tõhusad porikaitsed, mis on elastsest materjalist ega purune kokkupõrkel.

Kaal: 1698 g / paar
Pikkus: 620 mm
Raamimaterjal: alumiinium
Rattamaterjal: kummi
Ratta laius: 24 mm
Ratta läbimõõt: 100 mm
Veeretakistus (kiirus): keskmine (nr 2)
Porikaitsed: jah
Valmistajamaa: Norra

IDT on tänasel päeval üks kõige populaarsemaid rullsuusabrände Skandinaavias. Sellel treenivad kõik Norra murdmaa- ja laskesuusakoondislased sh maailma parimad, Johannes Høsflot Klæbo ja Ingvild Flugstad Østberg. Lisaks on IDT Rootsi, Venemaa ja Itaalia koondiste varustaja. 2020. aastal asus IDT rullsuuskadel treenima uus Rootsi suusatamise suur staar Frida Karlsson. IDT kasutab tootmisel kõrgeima taseme komponente, kõikidel rullsuuskadel on SKF laagrid. IDT on kõrgetasemeline Norra tootmisettevõte, mis rullsuuskade kõrval toodab detaile muuhulgas majakatele ja naftaplatvormidele.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Access, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “IDT Skate rullsuusad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga