Allahindlus!

IDT Skate Elite rullsuusad

199.00 244.00 

Tugevad ja kvaliteetsed uisu-rullsuusad Norrast Skandinaavia populaarseimalt rullsuusabrändilt IDT. 71,5 cm raamiga mudel. Norra suusakoondislaste sh Klæbo suvine treeningvahend. Nevene soovitab!

Puhasta
Tootekood: 12162 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Norras toodetud tugevad ekstra-pika raamiga uisu-rullsuusad, mis on valmistatud maailma parimate suusatajate soove ja Skandinaavia traditsioone järgides. Eriti pika 71,5 cm pikkuse raamiga mudel. Norra koondislaste suvine treeningvahend.

Rattad on kindla haarduvusega ka külmal perioodil ja märjal teekattel. Need on traditsiooniliselt 100 mm läbimõõduga ja kasutavad kõrgeima kvaliteediga hooldusvabu SKF laagreid.

Raamid on 71,5 cm pikkused, see on nagu tavapäraselt klassika-rullsuuskadel, pakkudes võimalust paigaldada suusasidemed tasakaalupunkti järgi (olenevalt jalanumbrist) ja imiteerides seeläbi lumesuuskadel sõitmist paremini. Pikk raam käitub juhitavuselt ja tõukel sarnaselt lumesuuskadele. See nõuab pisut paremat rullsuusavalitsemist ja seetõttu soovitame seda mudelit kogenud suusatajatele. Rattakinnituskohad on raami tsentri suhtes kõrgemal, mis toob suusataja raskuskeskme madalamale ja parandab stabiilsust. Suusataja seisab vaatamata sirgele raamile maast sama kõrgel kui painutatud harkidega suuskadel. Suusad on tugevad ja sobilikud ka raskematele sõitjatele. Raamil on tehases puuritud augud lihtsaks ja täpseks sidemete paigalduseks. Kõikide suuskadega on kaasas tõhusad porikaitsed, mis on elastsest materjalist ega purune kokkupõrkel.

Kaal: 1784 g / paar
Pikkus: 700 mm
Raamimaterjal: alumiinium
Rattamaterjal: kummi
Ratta laius: 24 mm
Ratta läbimõõt: 100 mm
Veeretakistus (kiirus): keskmine (nr 2)
Porikaitsed: jah
Valmistajamaa: Norra

IDT on tänasel päeval üks kõige populaarsemaid rullsuusabrände Skandinaavias. Sellel treenivad kõik Norra murdmaa- ja laskesuusakoondislased sh maailma parimad, Johannes Høsflot Klæbo ja Ingvild Flugstad Østberg. Lisaks on IDT Rootsi, Venemaa ja Itaalia koondiste varustaja. 2020. aastal asus IDT rullsuuskadel treenima uus Rootsi suusatamise suur staar Frida Karlsson. IDT kasutab tootmisel kõrgeima taseme komponente, kõikidel rullsuuskadel on SKF laagrid. IDT on kõrgetasemeline Norra tootmisettevõte, mis rullsuuskade kõrval toodab detaile muuhulgas majakatele ja naftaplatvormidele.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Access, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “IDT Skate Elite rullsuusad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga