IDT Skate Elite rullsuusad

209.00 265.00 

Pika 71,5 cm raamiga uisu-rullsuusad. Norra koondise sh Klæbo treeningvahend.

Tootekood: 12162 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Norras toodetud tugevad ekstra-pika raamiga uisu-rullsuusad, mis on valmistatud koostöös maailma parimate suusatajatega. Norra suusakoondislaste sh Klæbo ja Bø põhiline suvine treeningvahend! IDT rullsuusad on parima hinna-kvaliteedi suhtega rullsuusad, millel nõrku kohti ei ole. See on eriti pika 71,5 cm raamiga mudel (samasuguste omadustega, kuid standardse raamiga mudel on Skate). IDT Skate Elite on müügil ahvatleva erihinnaga ja see on eelistatud mudel vilunud suusasportlaste seas.

Tule ja proovi! Seda mudelit on võimalik eelneval kokkuleppel Tartus proovida. Palun saada sooviavaldus ja paku oma aeg e-kirja teel. Proovisuuskadel on NNN-klambrid.

Rattad on kindla haarduvusega ka külmal perioodil ja märjal teekattel. Need on traditsiooniliselt 100 mm läbimõõduga ja kasutavad Rootsi päritolu kõrgeima kvaliteediga hooldusvabu SKF laagreid. Rullsuusad on saadaval kolmes erinevas kiiruses. Tähis nr 1: kõige väiksem veeretakistus, nagu suusatamine jäisel rajal; nr 2: keskmine kiirus, nagu suusatamine tavalisel hästi ettevalmistatud rajal, 90% valib just selle; nr 3: kõige raskem veeremine, võrreldav suusatamisega värskel või märjal lumel, sobilik sportlastele. Vali sobiv kiirus menüüst.

Raamid on ainulaadselt pikad: 71,5 cm nagu tavapäraselt klassika-rullsuuskadel, võimaldades paremat balanssi ja imiteerides lumesuuskadel sõitmist paremini. Pikk raam käitub juhitavuselt ja tõukel sarnaselt lumesuuskadele. See nõuab eelkõige kurvides ja pööretel pisut paremat rullsuusavalitsemist ja seetõttu soovitame seda mudelit kogenud suusatajatele. Rattakinnituskohad on raami tsentri suhtes kõrgemal (pildil ei ole näha), mis toob suusataja raskuskeskme madalamale ja parandab stabiilsust. Suusataja seisab vaatamata sirgele raamile maast sama kõrgel kui painutatud harkidega suuskadel! Suusad on väga tugevad ja sobilikud ka raskematele sõitjatele. Tootjapoolne kaalupiirang puudub! Neid suuski saavad kasutada ka üle 100 kg kaaluvad. Raamil on tehases eelpuuritud augud lihtsaks ja täpseks sidemete paigalduseks. Kõikide suuskadega on kaasas tõhusad porikaitsed, mis on elastsest materjalist ega purune kokkupõrkel äärekivide vms.

Kaal: 1,78 kg / paar
Pikkus: 715 mm
Raamimaterjal: tugevdatud alumiiniumsulam
Madalale viidud raskuskese: jah
Rattamaterjal: kummist veerepind, alumiiniumsüdamik
Ratta laius: 24 mm
Ratta läbimõõt: 100 mm
Veeretakistus (kiirus): kiire (nr 1), keskmine (nr 2) või aeglane (3)
Porikaitsed: jah
Valmistajamaa: Norra

IDT on tänasel päeval kõige populaarsem rullsuusabränd Skandinaavias. Sellel treenivad kõik Norra murdmaa- ja laskesuusakoondislased sh maailma parimad, Johannes Høsflot Klæbo ja Johannes Thingnes Bø. Lisaks on IDT Rootsi, Itaalia ja Saksamaa koondiste varustaja. 2020. aastal asus IDT rullsuuskadel treenima Rootsi suusatamise suur staar Frida Karlsson. IDT kasutab tootmisel kõrgeima taseme komponente, kõikidel rullsuuskadel on SKF laagrid. IDT on kõrgetasemeline Norra tootmisettevõte, mis rullsuuskade kõrval toodab detaile muuhulgas majakatele ja naftaplatvormidele.

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali sobivad menüüst. Meie poolt pakutavad sidemed sobivad kõikidele tänapäevastele suusasaabastele (Alpina, Fischer, Rossignol, Madshus, Salomon Prolink jne). Kui sul on vanemad Salomon SNS-saapad, siis nendele meil sidemeid pakkuda ei ole. Kui suuski hakkavad kasutama mitmed sõitjad, kelle jalanumber erineb enam kui kolme numbri võrra, siis vali Prolink sidemed, millel on täispikkuses tallaplaat. Muul juhul on parem variant Rottefella Rollerski, mille kannaplaat reguleeritakse paika saapasuuruse järgi. Palun kirjuta selleks tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad. Meilt ostetud sidemete paigaldus on tasuta.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) pikemaks ajaks seisma. Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja pärast märjal teel sõitmist lahti võtta ega eraldi määrida. Kui laagrid on lõtkudega või ei veere vabalt, siis tasub need välja vahetada.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro

Kiirus

kiire (nr 1), keskmine (nr 2), aeglane (nr 3)