Allahindlus!

143 – Rex N21G Must | -1…-12°C

10.47 

Õhutemp. -1…-12°C. See pidamismääre on spetsiaalselt uuele looduslikule lumele. Uued N-seeria fluorivaba võistluspidamismäärded asendavad ProGripi.

Tootekood: RX143 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemp. -1…-12°C. See pidamismääre on spetsiaalselt uuele looduslikule lumele. N21 G sisaldab sama lisandit, mis on Rexi uue lume libisemismäärete sees. Antistaatiline, ei jäta lund külge. Suurepärane fluorivaba täiendus populaarsele Rex 30G pidamismäärdele. 30G on pehmem ja sobib nullilähedasema ilmaga, N21 G seevastu kindlalt miinuses ilmaga.

Uus lumi: *****
Segalumi: ****
Vana lumi: ***
Looduslik lumi: *****
Kunstlumi: *

N-seeria fluorivabad tahked võistlus-pidamismäärded on täiesti uued nullist arendatud tooted. Uus innovaatiline retsept sisaldab nii surve- kui temperatuuritundlikke toormaterjale, et saavutada perfektne toimimine tänapäevastel võistlusradadel. Rex N-Kinetic tehnoloogia, millel põhinevad kõige kiiremad fluorivabad libisemismääred, on osaline ka pidamismääretes, parandades nende libisemisomadusi ja mustuse hülgamise võimet. N-seeria määrdeid võib kasutada katteks või puhtalt. Maailmakarika etapi võit on sellel seerial juba olemas! N-seeria asendab Progrip pidamismäärdeid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “143 – Rex N21G Must | -1…-12°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga