32 – Rex 30GB | uus lumi, +1…-8°C

Original price was: 15.00 €.Current price is: 12.00 €.

Võistlus-pidamismääre uuele lumele ja pehmele ilmale.

Tootekood: RX32 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

30GB on spetsiaalne võistlustaseme pidamismääre uue lume tingimustesse. See on populaarse 30G määrde uus versioon, mis on fluorivaba, senisest väiksema jäätumisriski ja paremate libisemisomadustega. 30GB on musta värvi ja sisaldab sama lisandit mida teisedki Rexi uue lume määrded. Võrreldes N21G-ga on 30GB pehmem ja parema pidamisega, sobides väga hästi nulli ümber kõikuvale ilmale. Miinuskraadide korral kasuta 30GB-d viimase kihina teiste pidamismäärete peal. Nulli juures võib määret kasutada puhtalt otse kruntmäärde peal või segades kliistritega. Märksõnad: “värske lumi” ja “pehme talveilm”. Lumesajus kasuta kõvemate pidamismäärete (nt Sinise) peal. Kasuta 30GB-d soojema ilmaga, N21G-d jahedamaga.

KASUTAMINE

Null kraadi, lumesadu

Määri aluskihiks Rex Oranž kruntmääre (190), üks õhuke kiht kuumalt. Seejärel kanna jahtunud kruntmäärde peale 3-6 kihti (olenevalt suusast) Rex Helesinist pidamismääret (120, -1…-4°C), tasanda iga kiht sünteetilise korgiga. Viimaks kanna peale kiht 30G määret, tasanda korgiga. Selline määrimine annab kindla pidamisega kiired suusad. Kõvemad aluskihid takistavad lumekristalle liiga sügavale tungimast, samas kui pehme 30G pealiskiht tagab korraliku pidamise.

Miinuskraadid, uus lumi

Määri aluskihiks Rex Oranž kruntmääre (190), üks õhuke kiht kuumalt. Seejärel kanna jahtunud kruntmäärde peale 3-6 kihti (olenevalt suusast) Rex N21 Sinist pidamismääret (-2…-8°C), tasanda iga kiht sünteetilise korgiga. Viimaks kanna peale kiht 30GB määret, tasanda korgiga. Määrimise põhimõte on sama nagu null-kraadi korral. Kõvemad aluskihid takistavad lumekristalle liiga sügavale tungimast, samas kui pehme 30GB pealiskiht tagab korraliku pidamise.

Märjad tingimused

Määri aluskihiks Rex Oranž kruntkliistrit (290), üks õhuke kiht kuumalt. Seejärel kanna peale kiht Rex Universaalset kliistrit (240). Nüüd sega jahtunud Universaalse kliistri sisse 30GB pidamismääret. Selleks hõõru pidamismääret kliistri peale ning aja see pöidlaga segamini, viimaks tasanda. See on tavapärane meetod kliistri ja tahke määrde segamiseks ning seda võib teha erinevate kliistritega. Idee on segada kõvemat määret olemuselt pehme kliistriga, et vältida selle jäätumist, kuid teha määrdetöö piisavalt nakkuvaks, et märgades oludes suusad kindlalt pidama saada.

Ühikuhind: 331.11 eurot / kg.